Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Nevěra

Tento výklad patří k heslu
Sex,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(podvádění, zahýbání)
Shrnutí: Partnerská nejistota

Výklad: V poslední době si s partnerem či partnerkou dvakrát moc nerozumíte a to vám vnukává myšlenku, že byste se někde a s někým mohli cítit lépe. Že by tu mohl být někdo, s kým byste si rozuměli a názorově se shodovali.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu sex, které je k nalezení i v následujících variantách erotika, koitus, coitus, kopulace, milování, soulož, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o hledání místa na sex

Shrnutí: Máte s partnerem nevyřešený problém

Přepadají vás ve snu chutě na sex a marně hledáte útulné místo nebo je stále někdo poblíž, kdo vám tyto hrátky znemožňuje? Pokud jste již ve vztahu, tak tyto sny značí nějaký váš partnerský problém. Zřejmě máte problém nebo pochybnosti o kterých s nikým nechcete mluvit a tíží vás.

Pokud ve vztahu nejste, pak tyto pochybnosti vyplývají z vaší podstaty. Nevěříte sami sobě. Máte strach se vázat a bojíte se udělat první kroky směrem do vztahu.


Sny o masturbaci

(autoerotika, sebeuspokojování, onanování, onanie)
Shrnutí: Hledáte uznání

Cítíte se sebejistě a plni sil (energie). Může jít o oblast vašeho profesního života, kde se cítíte jako ryba ve vodě a stejně tak chcete, aby to bylo na vás vidět. Chcete druhé poučovat, předvést, že toho hodně umíte a jste tak nedílnou součástí pracovního soukolí.


Sny o orálním sexu

(kouření, kuřba, lízání, ústní)
Shrnutí: Nemravné myšlení

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že uspokojujete partnera orálně a nebo on vás značí to, že máte ve své blízkosti nemravného člověka. Snaží se svoji nemravnosti ovlivnit i vás.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)