VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Nevěra

(koitus, coitus, kopulace, milování, soulož) Shrnutí: Partnerská nejistota

Výklad: V poslední době si s partnerem či partnerkou dvakrát moc nerozumíte a to vám vnukává myšlenku, že byste se někde a s někým mohli cítit lépe. Že by tu mohl být někdo, s kým byste si rozuměli a názorově se shodovali.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu sex , které je k nalezení i v následujících variantách koitus, coitus, kopulace, milování, soulož , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o sexu s celebritou

Shrnutí: Radost z úspěchů druhých

Pokud se vám zdá například o nějaké známé osobnosti, znamená to, že máte radost z toho, že se jí vede dobře, že vede úspěšný profesní (osobní) život nebo např. i to, že se máte setkat (koncert,...). To vše pro vás představuje potěšení. Taková osobnost je vaším vysněným idolem.


Sny o hledání místa na sex

Shrnutí: Máte s partnerem nevyřešený problém

Přepadají vás ve snu chutě na sex a marně hledáte útulné místo nebo je stále někdo poblíž, kdo vám tyto hrátky znemožňuje? Pokud jste již ve vztahu, tak tyto sny značí nějaký váš partnerský problém. Zřejmě máte problém nebo pochybnosti, o kterých s nikým nechcete mluvit a tíží vás.

Pokud ve vztahu nejste, pak tyto pochybnosti vyplývají z vaší podstaty. Nevěříte sami sobě. Máte strach se vázat a bojíte se udělat první kroky směrem ke vztahu.


Sny o přistižení při sexu

Shrnutí: Někdo vám kazí radost

Někdo nebo něco blízkého vašemu životu vás neustálé sleduje a kazí vaše plány. Jsou to vnější vlivy, které vás nepřímo ovlivňují. Nedokážete si naplno užívat a radovat ze svého života, protože stále na něco myslíte, co vám tyto chvíle kazí.


comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že jsme přijeli se synem za mým přítelem a už tam s přítelem žila jiná žena a byli v jiném bytě.

comment
Anonym(odepsat)

Manžel mě podvedl sexem s mladou dívkou.

comment
Anonym(odepsat)

Mé ženě se dříve zdál opakovaně sen (v té době ještě má přítelkyně), že jsem jí byl nevěrný. Na tom by nebylo zase až tak nic zvláštního (né, že bych se toho někdy dopustil :-) ). I ve snáři lze nevěru najít jako takovou. Už se nám ovšem nepodařilo najít výklad snu, když při té nevěře byla po celou dobu přítomná i ona (chápejte tím mou manželku) a celý proces, jak jí podvádím sledovala. Logicky si lze některé věci odůvodnit (např. obava ze ztráty partnera aj ). Dnes už ovšem vím, že mohou být také mnohem jiného významu, který se ani z daleka nepřibližuje logickému úsudku. Tak prosím o radu, pokud někdo víte... Děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Manžel mě podvedl.

comment
Anonym(odepsat)

Zdá se mi, že mě muž podvádí, dokonce mě ve snu navštívily tři ženy s dětmi a říkaly, že jsou jeho. Muž se tomu směje, ale mě to vadí...

comment
Anonym(odepsat)

Nedokázaná láska.