VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pátek, 6. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Mikoláš, Mikuláš, Nikita a Nikolas.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Nalezené dítě

(děcko, adolescent, puberťák, teenager) Shrnutí: Vyřešený problém není vyřešeným

Výklad: Nalézt dítě značí o přesném opaku výkladu o "ztrátě dítěte". Jedná se o znovunalezení starých zvyků, kterých jste se museli vlivem nepředvídatelných životních situací vzdát. Může to znamenat, že se opět realizujete ve směrech, ve kterých jste se dříve nacházeli. Třeba i jako děti.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu dítě , které je k nalezení i v následujících variantách děcko, adolescent, puberťák, teenager , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o mrtvých dětech

Shrnutí: Zažehnání rozvíjejícího se problému

Vidět mrtvé děti (nebo jedno dítě) ve snu poukazuje na nějaký problém, který se vám povedlo zažehnat. Jednalo se o problém, který byl zatím jen v zárodku. Rozvíjel se, ale nestihl se plně rozvinou.

Také to může znamenat, že jste přestali s nějakou činností, která vás nějakým způsobem rozvíjela. Mohlo jít např. o cvičení, kterého jste zanechali nebo cokoliv jiného. Podobný výklad naleznete u výkladu "umírající dítě".


Sny o ztracených dětech

Shrnutí: Něco vám uniká

Ztracené dítě ve vás vzbuzuje dojem, že vám něco uniklo. Nějaká životní příležitost mohla uniknout přímo mezi prsty. Často může jít o snovou pracovní nabídku, kterou jste přehlédli kvůli řešení jiných - dílčích - problémů.


Sny o puberťácích

(náctiletý, pubescent) Shrnutí: Něco vám vstoupí do života dříve než jste si mysleli

Sny o puberťácích poukazují na nějaké příchozí události, které vám vstupují do života dříve, než jste si naplánovali (nebo než jste si původně přáli). Je to taková zkouška vašich znalostí a dovedností.

Příkladem může být například záliba v hraní fotbalu. Tomu se již nějakou dobu věnujete, zdokonalujete se v něm a náhle jste se dozvěděli, že má přijít váš první zápas, který jste vůbec nečekali. Respektive věděli jste, že přijde, ale čekali jste jej později.