Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Nakupovat zlato

Tento výklad patří k heslu
Zlato,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(kupovat zlato)
Shrnutí: Sledujete vlastní záměry

Výklad: Pokud se vám ve snu zdá, že nakupujete zlaté předměty - mince, šperky nebo zlaté cihličky, pak to poukazuje na výhodu, kterou využíváte ku vlastnímu prospěchu. Pravděpodobně je tu ještě jedna osoba, která vám pomáhá dosáhnout vlastních záměrů. Možná přátelé, na které se můžete plně spolehnout.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu zlato, které je k nalezení i v následujících variantách aurum, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o obdržení zlata

(získat zlato, zdědit zlato)
Shrnutí: Jste vzorem pro druhé

Jestliže se vám zdálo, že jste ve snu získali obrovské zlaté bohatství (jmění) - např. zděděním nebo jako věnování, pak tento sen lze vykládat jako opak snu [prodávat zlato].

Tentokrát to znamená, že někdo, kdo si vás velmi váží a možná se ve vás i vzhlíží, vám to dá najevo nějakým pěkným gestem. Možná to sami ani netušíte, jakým vzorem pro někoho vlastně můžete i být.

V dohledné době se můžete těšit nějakému drobnému (možná i většímu) překvapení.


Sny o hledání zlata

Shrnutí: Vyhlížíte příležitost

Hledat zlato či honit se za zlatým pokladem znamená, že se v reálném životě upínáte opět k nějaké osobě, předmětu či události, ve které vidíte velkou - možná životní - příležitost. Myšlení na takovou událost vás motivuje ve svém snažení jít neustále kupředu, dokud svého cíle nakonec nedosáhnete.

Může se jednat např. o pracovní pozici, která se uvolnila a kterou byste rádi zaujali.


Sny o nalezení zlata

(těžit zlato, kopat zlato, rýžovat zlato)
Shrnutí: Štěstí si vás najde

Pokud jste ve svém snu hledali zlato či zlatý poklad, znamená to, že jste i v reálném životě narazili na přeneseně řečeno "zlatý důl". Je to něco, z čeho čerpáte životní energii, elán a sílu do dalších dnů. Vnitřně vás naplňuje štěstím.

Mluvíme např. o přátelích, se kterými rádi trávíte čas nebo se může jednat o nějaký předmět, po kterém jste velmi dlouho toužili a nyní si jej budete moci dosytosti vychutnávat.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)