VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pátek, 6. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Mikoláš, Mikuláš, Nikita a Nikolas.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Mrtvola

(zemřít, skonat) Shrnutí: Varování

Výklad: Jestliže ve snu vidíte mrtvolu, měli byste si dávat pozor na své přátelé. Máte ve své blízkosti přítele, který zneužívá vaší dobroty ve svůj prospěch. Pokuste se mít oči více otevřené a nenechat se dále využívat.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu smrt , které je k nalezení i v následujících variantách zemřít, skonat , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o mrtvých

Shrnutí: Překonáváte nástrahy

Pokud ve svých snech vidíte umírat osoby, které páchají zlo a zlé věci, znamená to, že překonáváte životní překážky. Pokud naopak vidíte umírat osoby, které se snaží konat dobro, pak to znamená, že naopak prohráváte svůj boj a kupí se vám jedna překážka za druhou.


Sny o vlastní smrti

Shrnutí: Příliš se rozdáváte pro druhé

Je to strach z naprostého selhání. Pokud si ve snu představujete, jak pomáháte lidem, kteří to potřebují a teprve poté vidíte svou vlastní smrt, tak jde o vykoupení se za zlé činy a úmysly. Podobně tak přehnaná péče o druhé vás může zničit, protože začnete zapomínat sami na sebe.


Sny o mrtvých dětech

Shrnutí: Vyřešíte počínající problém

Vidět umírat dítě ve snu odkazuje na zárodek, který byl zničen a potlačen v rané fázi. Znamená to, že jste kupříkladu zažehnali teprve rozvíjející se problém. Ale také to může znamenat, že jste v sobě potlačili některé ambice, které se chtěly a mohly dále rozvíjet.
comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, zdálo se mi, že vidím na silnici mrtvého koně, pak druhýho živého vystrašeného. Co by to mohlo znamenat?

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: Cokoliv

comment
K.(odepsat)

Dobrý den, dceři se zdá pár dnů po sobě o nehodě letadla, prý se pak díváme spolu na tu pohromu a mrtvoly kolem, neboť já to letadlo nestihla. No včera dokonce viděla nákladní auto plný mrtvol, které z něj vypadávaly. Prosím, co to znamená? Děkuji K.

comment
B(odepsat)

Dobrý den, zdálo se mi o mém mrtvém příteli, že jsme oba leželi v nemocnici a že mu zjistili velký zánět na mozku a nakonec jsem ho viděla, když ho vezli ze sálu.