VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Mrtvé dítě

(děcko, adolescent, puberťák, teenager) Shrnutí: Zažehnání rozvíjejícího se problému

Výklad: Vidět mrtvé děti (nebo jedno dítě) ve snu poukazuje na nějaký problém, který se vám povedlo zažehnat. Jednalo se o problém, který byl zatím jen v zárodku. Rozvíjel se, ale nestihl se plně rozvinou.

Také to může znamenat, že jste přestali s nějakou činností, která vás nějakým způsobem rozvíjela. Mohlo jít např. o cvičení, kterého jste zanechali nebo cokoliv jiného. Podobný výklad naleznete u výkladu "umírající dítě".

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu dítě , které je k nalezení i v následujících variantách děcko, adolescent, puberťák, teenager , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o ztracených dětech

Shrnutí: Něco vám uniká

Ztracené dítě ve vás vzbuzuje dojem, že vám něco uniklo. Nějaká životní příležitost mohla uniknout přímo mezi prsty. Často může jít o snovou pracovní nabídku, kterou jste přehlédli kvůli řešení jiných - dílčích - problémů.


Sny o nalezeném dítěti

Shrnutí: Vyřešený problém není vyřešeným

Nalézt dítě značí o přesném opaku výkladu o "ztrátě dítěte". Jedná se o znovunalezení starých zvyků, kterých jste se museli vlivem nepředvídatelných životních situací vzdát. Může to znamenat, že se opět realizujete ve směrech, ve kterých jste se dříve nacházeli. Třeba i jako děti.


Sny o puberťácích

(náctiletý, pubescent) Shrnutí: Něco vám vstoupí do života dříve než jste si mysleli

Sny o puberťácích poukazují na nějaké příchozí události, které vám vstupují do života dříve, než jste si naplánovali (nebo než jste si původně přáli). Je to taková zkouška vašich znalostí a dovedností.

Příkladem může být například záliba v hraní fotbalu. Tomu se již nějakou dobu věnujete, zdokonalujete se v něm a náhle jste se dozvěděli, že má přijít váš první zápas, který jste vůbec nečekali. Respektive věděli jste, že přijde, ale čekali jste jej později.
comment
Anonym(odepsat)

Prosím vás, potřebuju poradit, umřely mi dvě děti, choděj mi do snů pořád... přirozenou cestou nemůžu mít děti jen umělé oplodnění...