VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Mléčný zub

(špičáky, řezáky, stoličky) Shrnutí: Úleva

Výklad: Sen o mléčném zubu poukazuje na jakousi úlevu. Za poslední čas jste zažívali krušné období, které je konečně u konce. Čeká vás etapa, která bude příjemná a po dlouhé době si opět znovu oddychnete.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu zub , které je k nalezení i v následujících variantách špičáky, řezáky, stoličky , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o vypadaných zubech

Shrnutí: Snížení společenského statusu

Vypadané zuby předpovídají ztrátu, ztrátu společenského statusu nebo jeho snížení. Tyto sny se zdají převážně stárnoucím lidem, kteří začínají mít pochybnosti o svém vzhledu a svých schopnostech. Mají strach z toho, že je opouštějí síly.


Sny o mezeře mezi zuby

Shrnutí: Pochybnosti o svých schopnostech

Pochybnosti o sobě a o svých dovednostech. Zbytečně se podceňujete a zbytečně se trápíte myšlenkami, že byste se měli a mohli v jistých oblastech zdokonalit a rozvíjet - což opět jen poukazuje na pochybnosti o svých dovednostech.


Sny o zvířecích tesácích

Shrnutí: Ventilujete si svou zlost

Vyceněné zvířecí zuby (tesáky) jsou přirozenou ventilací zloby. Můžete to být vy a nebo osoba v okolí, která je rozzuřená a dává najevo své pocity.