Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Malý pavouk

Tento výklad patří k heslu
Pavouk,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(malý pavouček, malí pavoučci)
Shrnutí: Malá událost

Výklad: Jak bylo řečeno výše. Pavouk představuje událost, která zasáhne váš život. To, jestli pozitivně nebo negativně, se odvíjí od jeho zbarvení. Velikost pavouka zase představuje intenzitu události. Pokud se vám tedy zdálo o malinkatém pavoučkovi, událost, která vás zasáhne, bude menšího charakteru. Možná ji ani nepostřehnete.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu pavouk, které je k nalezení i v následujících variantách pavouci, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o bílém pavoukovi

Shrnutí: Štěstí

Bílý pavouk poukazuje na pravý opak toho, co zvěstuje pavouk černý. Bílý pavouk předznamenává štěstí. Možná se vám zadaří a vyhrajete v nějaké soutěži nebo se šťastně zamilujete. Pokud ve vztahu již jste, pak se ještě více naplní láskou.


Sny o černé vdově

(snovačka)
Shrnutí: Bezvýchodná situace

Pokud jste ve snu napadeni pavoukem - černou vdovou - znamená to, že se ocitáte v bezvýchodné situaci (pasti). Buď se jedná o těžkou životní situaci, ve které právě jste a nebo do které v dohledné době zabřednete. Opět tu panují pocity strachu, tísně a bezmocnosti.

Pokud však vy sami ovládáte černou vdovu čili ji záměrně využíváte k dosažení nějakého vlastního cíle, pak tento sen představuje jistou formu msty (odplaty). Někomu se chcete pomstít. Může to být právě osoba z onoho snu.


Sny o černém pavoukovi

Shrnutí: Stane se něco zlého

Černý pavouk nevěstí nic dobrého. V dohledné době se vám může přihodit něco opravdu zlého a právě proto byste měli mít oči dokořán.

Například nezískáte dlouho očekávané povýšení v práci nebo se může jednat o nešťastnou lásku.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)