VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Kytice

(kytky, kvítí, kytice) Shrnutí: Radost ze života

Výklad: Svazek květin představuje radosti vašeho života. Každá jedna květina z této kytice představuje jednu konkrétní představu (radost), která aktuálně pozitivně hýbe vaším životem. Velikost kytice přímo odráží velikosti vaší radosti.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu květiny , které je k nalezení i v následujících variantách kytky, kvítí, kytice , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o sázení květin

Shrnutí: Budete se o něco starat

Tyto sny bývají často spojeny s ženami po porodu, kdy se jim do života začleňují děti, o které se právě starají a opatrují jako oko v hlavě. Právě tyto děti představují ve snu květiny, o které se staráte, milujete a vnímáte jejich krásu.


Sny o zalévání květin

Shrnutí: Do života vstupují problémy

Voda většinou představuje problémy, které se otírají o váš život. Květina naopak vaši radost. Zalévání květin je tedy spojeno se strachem o něco, co je vám v životě blízké a máte na to vliv. Typicky může jít o výchovu dětí, kdy si nejste jisti, zda se k nim chováte tak, jak byste měli a zda jim dáváte najevo dostatek lásky.


Sny o hodu kyticí

Shrnutí: Dospívání

Je symbolem vyspělosti a zralosti. Jak je již zmíněno u výkladu "květiny" - ty jsou obrazem lásky, míru, ale také zahleděnosti a péče. Hod kyticí symbolizuje to, že jste v životě šťastni a více již nepotřebujete - hod kyticí je jakýmsi předáním štafety, aby i ostatní nalezli své štěstí.