VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Krátké vlasy

(střih, sestřih) Shrnutí: Vůdcovský typ

Výklad: Osoba, která volí střih na ježka má sklony ke komandování ostatních. Má sklony dirigovat ostatní, říkat jim co, kdy a jak mají dělat. Musí být po jejich vůli a jak ne, tak je hned zle. Krátky střih tedy volí především silné, vůdčí osobnosti. Typickým rysem je mužnost.

Na hranu tohoto výkladu můžeme začlenit i účes typu mikádo, který je na pomezí mezi krátkými vlasy a dlouhými.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu účes , které je k nalezení i v následujících variantách střih, sestřih , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o dlouhých vlasech

Shrnutí: Klidná povaha

Dlouhé vlasy nám o dané osobě říkají, že je klidné a vyrovnané povahy. Dokáže chápat druhé a hlavně jim porozumět a naslouchat. Není vůdčím typem, ale za svým názorem se umí také postavit a prosadit ho.

Tento typ účesu volí spíše klidnější a vyrovnanější povahy.


Sny o vypadávání vlasů

(plešatění) Shrnutí: Bezmocnost

Plešatění je spojeno s úzkostí, strachem a bezmocností s tím cokoliv udělat. Znamená to, že nad sebou ztrácíte kontrolu. Nedokážete se ovládat a měníte se. Cítíte na sobě, že nejste tací, jako jste bývali dříve. Možná jste třeba výbušnější více než předtím.

Často se jedná jen o dočasnou ztrátu kontroly - změnu pohledu. Jakmile z vašeho života zmizí stres a napětí, budete zase stejní jako dříve.