VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Hrát si s delfínem

Shrnutí: Moudrost

Výklad: Plavání, dovádění či hrání si s delfínem znamená, že vaše vzdělání v průběhu času ještě poroste. Možná budete pokračovat v dalším studiu, možná se zapíšete na nějaký vzdělávací kurz. Ať už tak či tak, v každém případě vás bude okolí obdivovat za píli, kterou do sebevzdělávání vkládáte, nejvíce na vás však bude pyšná především rodina.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu delfín , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o krmení delfínů

Shrnutí: Rozvíjíte své schopnosti

Pokud se vám ve snu zdálo, že krmíte delfíny, znamená to, že se zdokonalujete ve svých koníčcích a zájmech.

Pokud hrajete nějaký sport, znamená to, že se naučíte nějaké nové finty, které vám pomohou být lepší než ostatní hráči nebo pokud třeba kreslíte, naučíte se nové techniky kresby.


Sny o hlazení delfínů

(pohladit delfíny) Shrnutí: Udržujete se ve formě

Pokud se vám zdálo, že hladíte delfíny, pak to může znamenat, že se udržujete ve formě ve smyslu, že se stále věnujete svým koníčkům, abyste nevypadli ze cviku. Máte naučené finty a finesy, které vám stačí k tomu, abyste si v klidu užívali toho, co máte rádi. Např. níže uvedený sport, umění či jiné koníčky.


Sny o plavání s delfíny

(plavat mezi delfíny) Shrnutí: Unášíte se proudem

Pokud se vám ve snu zdálo, že buď plavete s delfínem, kterého se přidržujete za ploutev a nebo klidně i mezi nimi volně plavete, znamená to, že se necháváte unášet hlavním proudem. V práci posloucháte své nadřízené a s klidnou hlavou se vracíte domů. To ale vůbec ničemu nevadí, protože vám takový styl života vyhovuje a líbí se vám.