VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Hnědé vlasy

Shrnutí: Umírněnost

Výklad: Hnědá je barvou harmonie, souladu, vyrovnanosti a upřímnosti. Snaha nabarvit si vlasy na kaštanově hnědou značí to, že nechcete vybočovat z davu. Snažíte se začlenit mezi ostatní. Jste tak spokojeni. Nejste terčem posměchu, urážek a můžete se věnovat důležitějším starostem.

Zároveň hnědá barva symbolizuje vytrvalost, píli a houževnatost.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu vlasy , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o červených vlasech

(mahagonové vlasy) Shrnutí: Temperament

Tato barva vlasů vypovídá především o vysokém temperamentu. Vaše emoce jsou náhlé a nestálé. Jednáte velmi impulzivně. V jednu chvíli vás něco rozzlobí nebo naopak potěší a vzápětí si na to už ani nevzpomenete. Tuto barvu volí hlavně silné a sebevědomé osobnosti.


Sny o zrzavých vlasech

(zrzek, zrzka) Shrnutí: Vychytralost

Zrzavá barva zase poukazuje na nějaké skryté touhy. Je znakem chytrosti, vypočítavosti a také intrik. Osoba, která sní o této barvě má většinou dvě tváře, které nastavuje dle potřeby. Přímým opakem této barvy je kaštanově hnědá.


Sny o blonďatých vlasech

(blonďák, blondýnka) Shrnutí: Bezprostřednost, živelnost

Blond vlasy vypovídají o marnivosti, požitkářství a především nutkání užívat si života. Takový člověk je především přátelský, extrovertní. Rád komunikuje s ostatními, baví se s přáteli a vyhledává jejich společnost. Život si vychutnává plnými doušky jak to jenom jde.