VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Hledání místa na sex

(koitus, coitus, kopulace, milování, soulož) Shrnutí: Máte s partnerem nevyřešený problém

Výklad: Přepadají vás ve snu chutě na sex a marně hledáte útulné místo nebo je stále někdo poblíž, kdo vám tyto hrátky znemožňuje? Pokud jste již ve vztahu, tak tyto sny značí nějaký váš partnerský problém. Zřejmě máte problém nebo pochybnosti, o kterých s nikým nechcete mluvit a tíží vás.

Pokud ve vztahu nejste, pak tyto pochybnosti vyplývají z vaší podstaty. Nevěříte sami sobě. Máte strach se vázat a bojíte se udělat první kroky směrem ke vztahu.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu sex , které je k nalezení i v následujících variantách koitus, coitus, kopulace, milování, soulož , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o sexu s celebritou

Shrnutí: Radost z úspěchů druhých

Pokud se vám zdá například o nějaké známé osobnosti, znamená to, že máte radost z toho, že se jí vede dobře, že vede úspěšný profesní (osobní) život nebo např. i to, že se máte setkat (koncert,...). To vše pro vás představuje potěšení. Taková osobnost je vaším vysněným idolem.


Sny o přistižení při sexu

Shrnutí: Někdo vám kazí radost

Někdo nebo něco blízkého vašemu životu vás neustálé sleduje a kazí vaše plány. Jsou to vnější vlivy, které vás nepřímo ovlivňují. Nedokážete si naplno užívat a radovat ze svého života, protože stále na něco myslíte, co vám tyto chvíle kazí.


Sny o sexu na veřejnosti

(veřejný sex) Shrnutí: Otevíráte se svému okolí

Symbolicky poukazuje na to, že se svěřujete okolí se svými problémy a životními zkušenostmi. Nemusí to být nutně otevírání se svým kamarádům, ale např. i v partnerském vztahu, kde se plně oddáváte svému partnerovi a tedy nemáte žádné tajnosti.