Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Had světlé barvy

Tento výklad patří k heslu
Had,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(žlutozelený had, zelený had, kropenatý had, tečkovaný had, pruhovaný had)
Shrnutí: Bojíte se neznáma

Výklad: Strach z nedosažitelného. Bojíte se věcí, které byste chtěli sami mít, ale nemůžete. Proto závidíte lidem okolo a šlapete po jejich štěstí - za každou cenu - lhaním, pomlouváním, kradením...


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu had, které je k nalezení i v následujících variantách hadi, hádě, háďata, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o bílém hadovi

(snít o bílem hadovi, vidět bílého hada, vidět bílé hady)
Shrnutí: Pozitivní myšlení

Pozitivní směr, myšlenka [která se vymkne kontrole], která nedává možnost volby. Věříte jí a budete se ji snažit naplnit [uskutečnit] za každou cenu. I za cenu obětí.


Sny o bílém hadovi s modrým jedem

(snít o bílem hadovi s modrým jedem)
Shrnutí: Ponesete následky

Sen o bílém hadovi, ve kterém koluje modrý jed, symbolizuje následky, které byly vyvolány na základě dobrého úmyslu (se kterým však byly spjaty určitá rizika).


Sny o škrcení hadem

Shrnutí: Pozor na svá slova

Chystáte se vyřknout něco, čeho byste mohli později litovat. Tato představa se vás snaží před tím ochránit. Přesněji řečeno - chce vám v tom zabránit.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)