Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Držet výkaly

Tento výklad patří k heslu
Výkaly,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(mít hovna v rukou, sahat na hovna)
Shrnutí: Nepříjemné záležitosti

Výklad: Pokud se vidíte, jak držíte výkaly v rukou nebo se jich dotýkáte, symbolizuje to to, že se vás přímo dotýkají nějaké nepříjemné záležitosti, které máte ve svých rukou a patrně je chcete vyřešit, ale bojíte se.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu výkaly, které je k nalezení i v následujících variantách hovno, hovna, exkrementy, lejno, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o polykání výkalů

(pojídat hovna, jíst hovna, pojídat exkrementy)
Shrnutí: Zvykáte si na zlozvyky

Do vašeho života se postupně začleňují špatné návyky, stávají se vám zlé události. To vše se stává vaší součástí a každodenní rutinou. Přijímáte to, nepokoušíte se vzdorovat. Ani vás to nenapadne.


Sny o majetku od výkalů

(majetek od hoven, zesraný majetek)
Shrnutí: Život vzhůru nohama

Něco vám obrátí život naruby. Přijde situace, která vám natropí v životě pěkný nepořádek a které se chtě nechtě budete muset postavit a vypořádat se s ní.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)