Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Dětský křik

Tento výklad patří k heslu
Miminko,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(plačící miminko, křičící miminko, vztekající se miminko)
Shrnutí: Něco vyžaduje vaši plnou pozornost

Výklad: To znamená, že někdo nebo něco vyžaduje vaši plnou pozornost. Musíte se na danou věc velice soustředit a zapojit všechny své smysly. Mohou s tím být spojené i některé nepříjemnosti. Nic zásadního.

Příkladem může být např. to, že jako malíř pořádáte výstavu, které se musíte věnovat. Během příprav se vyskytne řada menších problémů, kterým musíte věnovat zvýšenou pozornost.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu miminko, které je k nalezení i v následujících variantách miminka, mimino, batole, dítě, nemluvně, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o spadnutí miminka na zem

(upuštění miminka)
Shrnutí: Drobné problémy, nepříjemnosti

Upuštění miminka na zem přeneseně poukazuje na drobné nepříjemnosti, které vám vstoupily v nedávné době do života (nebo teprve vstoupí). Je tu něco, s čím se budete muset vypořádat. Týká se to buď někoho blízkého, kterému s něčím pomáháte a nebo se to týká vašich zálib, u kterých se vyskytne menší zádrhel. Ovšem nic, co by vám mělo dělat velké vrásky na čele.


Sny o zavraždění miminka

(usmrtit miminko, utopit miminko, uškrtit miminko)
Shrnutí: Ztrácíte víru, nevěříte si

Pakliže se vám zdálo, že jste nějakým způsobem usmrtili nemluvně (či dítě), pak to poukazuje na stresové situace, kterým čelíte a u kterých jednáte zkratkovitě vlivem nátlaku. To, v čem se celou tu dobu zdokonalujete - co vás baví a v čem nacházíte zalíbení, nepochopitelně bojkotujete a přestáváte se tomu nadále věnovat. Možná vás opustila víra.


Sny o zanedbávání miminka

(zanedbané miminko, zapomenutí na miminko)
Shrnutí: Zanedbáváte sebe a své zájmy

Tyto sny zase naopak poukazují na to, že se svému koníčkovi, který rozvíjíte a nebo kamarádovi, kterému pomáháte (či blízkého, o kterého pečujete), se nedostatečně věnujete. Zanedbáváte tyto oblasti a s tím jsou spojené i vaše výčitky svědomí, protože víte, že tomu již nedáváte tolik jako dříve.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)