VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Chycení myši

(myška, potkan, krysa) Shrnutí: Vyřešení malé nepříjemnosti

Výklad: Pokud se vám ve snu zdálo, že jste nějakým způsobem lapili myš, ať už třeba do rukou, krabice nebo třeba i myš zaplašili, znamená to, že se vám podařilo přejít (vyřešit) nějaký problém - nějakou nepříjemnost, která vás již delší dobu dráždila.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu myš , které je k nalezení i v následujících variantách myška, potkan, krysa , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.



Sny o myších pastičkách

(pastička na myši) Shrnutí: Máte plán k vyřešení problému

Myší pastičky symbolizují past, kterou osnujete na lapení dotyčného, který vám znepříjemňuje život. S danou situací se vypořádáváte po svém. Jakmile lest zabere, budete mít opět klid.


Sny o bílých myších

Shrnutí: Někdo vám radí špatně

Bílá myš představuje osobu z vašeho okolí, která vám vstupuje do života. Možná vám říká, co máte dělat a to vás obtěžuje. Má pro to své důvody a opodstatnění. Ačkoliv jedná s dobrými úmysly ve snaze vám pomoci, vy to vidíte jen jako přítěž.


Sny o černých myších

Shrnutí: Někdo s vámi soupeří

Černé myši představují zákeřné osoby, které se vám snaží za každou cenu ublížit. Mohou to být klidně i vaši rivalové, kteří se vás snaží zastínit za každou cenu a nenechají toho, dokud nad vámi nevyhrají.