VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Černý kůň

(kobyla, plnokrevník, valach) Shrnutí: Razíte si svá vlastní pravidla

Výklad: Sen, ve kterém figuruje černý kůň a kterého máte osedlaného, naznačuje dosažení vašich vytyčených cílů pomocí nekalých praktik. Neohlížíte se na druhé a jdete takzvaně "přes mrtvoly". Buďte tedy obezřetní, jaké metody využijete - aby se jednou nevrátily a nepodrazily vám nohy.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu kůň , které je k nalezení i v následujících variantách kobyla, plnokrevník, valach , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o hnědém koni

(hnědák) Shrnutí: Cesta k cíli

Hnědý kůň symbolizuje stav jakési rovnováhy mezi "zlou" a "dobrou" cestou. Neznamená to, že byste se vyloženě neohlíželi na druhé nebo na ně brali zbytečně ohledy při dosahování svých cílů. Zkrátka se umíte přizpůsobit a chopit se (a hlavně využít) nastalé situace. Hnědák je především symbolem vytrvalosti a houževnatosti.


Sny o bílém koni

(bělouš) Shrnutí: Čisté úmysly

Bílý kůň ve snu je vlastně pravým opakem koně černého. Bílý kůň symbolizuje čistotu, pravdu, lásku. To znamená, že svých cílů budete dosahovat nenásilnou formou a přitom budete klást důraz na své okolí, kterému nebudete chtít svými činy ublížit.


Sny o podkově

(podkovy) Shrnutí: Štěstí, ochrana před zlem

Podkova je takový talisman pro štěstí. Ten, komu se zdál sen, ve kterém podkova nějakým způsobem figurovala, je chráněn před nepředvídatelnými nepříjemnými situacemi. Podkova může reprezentovat některý dar, který jste v nedávné době obdrželi od osoby sobě blízké, který se tak stal vaším strážným amuletem.