VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Blonďaté vlasy

Shrnutí: Bezprostřednost, živelnost

Výklad: Blond vlasy vypovídají o marnivosti, požitkářství a především nutkání užívat si života. Takový člověk je především přátelský, extrovertní. Rád komunikuje s ostatními, baví se s přáteli a vyhledává jejich společnost. Život si vychutnává plnými doušky jak to jenom jde.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu vlasy , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.



Sny o červených vlasech

(mahagonové vlasy) Shrnutí: Temperament

Tato barva vlasů vypovídá především o vysokém temperamentu. Vaše emoce jsou náhlé a nestálé. Jednáte velmi impulzivně. V jednu chvíli vás něco rozzlobí nebo naopak potěší a vzápětí si na to už ani nevzpomenete. Tuto barvu volí hlavně silné a sebevědomé osobnosti.


Sny o zrzavých vlasech

(zrzek, zrzka) Shrnutí: Vychytralost

Zrzavá barva zase poukazuje na nějaké skryté touhy. Je znakem chytrosti, vypočítavosti a také intrik. Osoba, která sní o této barvě má většinou dvě tváře, které nastavuje dle potřeby. Přímým opakem této barvy je kaštanově hnědá.


Sny o bílých vlasech

(šediny) Shrnutí: Přemýšlíte o věku

Pokud se vám zdálo, že jste si barvili vlasy na bílo (z vlastní vůle), znamená to, že jste v poslední době hodně přemýšleli o svém stáří. Možná již nejste nejmladší a měli jste strach ze stárnutí. To, že se vám zdálo o tom, že jste si dobrovolně vybrali barvu v bílém tónu poukazuje na to, že jste stáří akceptovali za své. Už vás dále tyto myšlenky netrápí.

Pokud ale jste si tuhle barvu nechali udělat proti své vůli, pak to znamená, že stále s myšlenkami o stáří bojujete. Je tu někdo, kdo se vám v tom snaží pomoci. Vy ale jeho rady vůbec neposloucháte. Nenecháte si poradit.