VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Bílá myš

(myška, potkan, krysa) Shrnutí: Někdo vám radí špatně

Výklad: Bílá myš představuje osobu z vašeho okolí, která vám vstupuje do života. Možná vám říká, co máte dělat a to vás obtěžuje. Má pro to své důvody a opodstatnění. Ačkoliv jedná s dobrými úmysly ve snaze vám pomoci, vy to vidíte jen jako přítěž.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu myš , které je k nalezení i v následujících variantách myška, potkan, krysa , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o chytání myši

Shrnutí: Vyřešení malé nepříjemnosti

Pokud se vám ve snu zdálo, že jste nějakým způsobem lapili myš, ať už třeba do rukou, krabice nebo třeba i myš zaplašili, znamená to, že se vám podařilo přejít (vyřešit) nějaký problém - nějakou nepříjemnost, která vás již delší dobu dráždila.


Sny o myších pastičkách

(pastička na myši) Shrnutí: Máte plán k vyřešení problému

Myší pastičky symbolizují past, kterou osnujete na lapení dotyčného, který vám znepříjemňuje život. S danou situací se vypořádáváte po svém. Jakmile lest zabere, budete mít opět klid.


Sny o černých myších

Shrnutí: Někdo s vámi soupeří

Černé myši představují zákeřné osoby, které se vám snaží za každou cenu ublížit. Mohou to být klidně i vaši rivalové, kteří se vás snaží zastínit za každou cenu a nenechají toho, dokud nad vámi nevyhrají.