VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Výkaly

(exkrementy) Shrnutí: Máte špatné návyky

Výklad snu: Výkaly či exkrementy, ať už lidské či zvířecí, vypovídají o nevalné kvalitě jistých oblastech vašeho života a nebo přímo i vlastnostech. Jsou to takové vlastnosti, které jsou vlastně k ničemu a rádi byste se jich zbavili. Nejradši byste je naprosto vytěsnili ze svého života pryč - nemluvili o nich a nevzpomínali na ně.

Související výklady — záchod.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Držet výkaly ve snu

Shrnutí: Nepříjemné záležitosti

Pokud se vidíte, jak držíte výkaly v rukou nebo se jich dotýkáte, symbolizuje to to, že se vás přímo dotýkají nějaké nepříjemné záležitosti, které máte ve svých rukou a patrně je chcete vyřešit, ale bojíte se.


Jíst výkaly ve snu

Shrnutí: Zvykáte si na zlozvyky

Do vašeho života se postupně začleňují špatné návyky, stávají se vám zlé události. To vše se stává vaší součástí a každodenní rutinou. Přijímáte to, nepokoušíte se vzdorovat. Ani vás to nenapadne.


Majetek zašpiněný výkaly ve snu

Shrnutí: Život vzhůru nohama

Něco vám obrátí život naruby. Přijde situace, která vám natropí v životě pěkný nepořádek a které se chtě nechtě budete muset postavit a vypořádat se s ní.


comment
Anonym(odepsat)

Podělat se vlastními výkaly.

comment
Anonym(odepsat)

V bazénu je průzračná modrá voda a do ní vytékají fekálie...