Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Vražda

(zavraždit, vraždit, zabít, zabití, usmrtit, usmrcení)
Shrnutí: Špatná znamení

Výklad snu: Pokud se vám zdá, jak ve snu vraždíte, tedy že jste tím vrahem, pak to s sebou nese špatná znamení. Znamená to, že se ve vašem životě nachází něco, čeho se chcete zbavit. Můžou to být špatné návyky, zlozvyky - něco, s čím chcete nadobro skončit. Stejně tak může být sen promítnutím zlosti, která se ve vás hromadí a která se zároveň pojí k nějaké konkrétní události.

V opačném případě, pokud se vám zdá, že ve snu umíráte vy, čili že jste obětí vraždy, pak to znamená, že někdo z okolí se stal vaším nepřítelem. Snaží se kazit vám plány a dělat naschvály. Dávejte si proto dobrý pozor na to, které přátele si pustíte do svého bližšího kruhu.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)