VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Voda

(tekutina) Shrnutí: Zdraví, zároveň i problémy

Výklad snu: Odráží zlé úmysly, špatnou náladu a s tím spojené neznámé, nebezpečné změny, které povedou k dalším nežádoucím změnám. Zároveň však může dojít k očištění a osvobození (přeneseně smytí špíny). Snění o vodě představuje regeneraci těla i mysli a jejich kompletního uzdravení.

Související výklady — moře, řeka.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Čistá voda ve snu

Shrnutí: Chladné chování

Rovnováha a klid. Čelíte následkům svého chování s čistou hlavou, rozvážně a systematicky řešíte životní nástrahy a problémy. Cítíte se svěže a sebejistě.


Déšť ve snu

(pršení, bouřka) Shrnutí: Přijde špatná zpráva

Deštivé počasí samo o sobě navozuje pochmurnou atmosféru. Sny, kde moknete v dešti a nebo jej sledujete například z okna znamenají, že jsou tu nějaké nevyřešené problémy nebo špatné zprávy, které vám vstoupily do života a způsobují špatnou náladu.


Dýchat pod vodou ve snu

Shrnutí: Máte pocity nepřemožitelnosti

Je dobrým znamením, protože cítíte pocit nezměrné síly až jakési nepřemožitelnosti. Může to být vyvolané důsledkem překonání nějakého dlouholetého velkého problému nebo sérií dílčích malých úspěchů. Nic vás nemůže zastavit.


Chodit po vodě ve snu

Shrnutí: Nacházíte v sobě jistotu

Podobně jako u [dýchání pod vodou] máte pocit nezdolatelné síly. Nesouvisí to přímo s překonáním jistých problémů, spíše jen zkrátka s onou nezkrotnou silou, jistotou a sebedůvěrou. Ničeho se nebojíte. Vše zvládnete a nic vás jen tak nerozhází.


Mořská voda ve snu

(moře, oceán) Shrnutí: Očekávaný dárek

Sen o mořské vodě značí to, že v nejbližší době budete obdarováni darem, který jste si přáli. Bude se jednat o materiální věc.


Potápění ve snu

Shrnutí: Topíte se v problémech

Voda obklopující vás je jako vaše problémy, které vás obklopují a které se vám sypou na hlavu. Nenechte se se jimi zaplavit a jeden po druhém se pokuste vyřešit dokud všechny neodplavou zase pryč.


Slzy ve snu

(pláč, brek, vzlykot) Shrnutí: Mizející trampoty

Stékající slzy jsou symbolikou pro zbavení se (odplavení) problémů. Sny tohoto rázu jsou jakousi ozdravnou kúrou těla i duše.

V případě, že ve snu pláčete společně s někým dalším, pak může jít o projev soucitu nad problémy toho druhého. Takto se mu snažíte ulevit, tím že přejímáte část jeho smutku na sebe a pomáháte s odplavením problémů.


Studená voda ve snu

Shrnutí: Chladnokrevné jednání

Zamrzlá, ledová a ledově klidná hladina vody (řeky) odráží váš postoj a vaše chování. Stejně tak jako ona klidná hladina, tak stejně i vy čelíte nástrahám svého života - ledově chladně a klidně.


Špinavá voda ve snu

Shrnutí: Zdravotní problémy

Pokud se vám zdá o špinavé vodě, znamená to, že jste nejistí. Jste neklidní, máte strach z příchozích neznámých situací. Pokud jste ve snu pili špinavou vodu, znamená to, že jste se cítili (byli) nemocní a léčba nezabírá nebo se vymkla kontrole. Děláte si starosti o své zdraví.


Tekoucí voda ve snu

Shrnutí: Neutuchající problémy

Představuje problémy kolem vás, které vás každodenně míjejí. Víte o nich a sledujete je, vyčkáváte na to, co se bude dít. Možná vás úplně minou a nebudete muset se jimi zabývat.


Vroucí voda ve snu

Shrnutí: Stále nabalující se hněv

Zlé myšlenky ve vás vřou a probublávají na povrch. Svou zlobu si ventilujete na druhých. Tím se snažíte uklidnit - dojít ke klidnému stavu (rovnováze). Buďte však opatrní, aby se vám to nevymstilo a zbytečně si neznepřátelili okolí.


Záplava ve snu

(povodeň, potopa) Shrnutí: Zaplavení spoustou problémů

Jsou to pocity nejistoty a frustrace z toho, že vás zaplavují problémy (či stále dokola vracející se jeden a ten samý problém), se kterými si nevíte rady a nezvládáte se jim postavit čelem.
comment
topit se v čiste vodě(odepsat)

Topit se v čisté vodě.

comment
Anonym(odepsat)

Vidět utopené známé dítě v čisté mělké vodě.

comment
Anonym(odepsat)

Vidět plavat druhého dne.