VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pátek, 6. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Mikoláš, Mikuláš, Nikita a Nikolas.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Vlk

Shrnutí: Překážka

Výklad snu: Vlk ve vašem snu symbolizuje nějakou překážku. Snažíte se dojít k vytyčenému cíli, ale něco vám brání. Zkuste požádat o pomoc partnera.

Související výklady — pes.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Vytí vlka ve snu

Shrnutí: Konkurence

Jestliže ve snu slyšíte vytí vlka, značí to, že máte poměrně silnou konkurenci. Ať už je to ve škole, v práci nebo v rodině, někdo konkuruje vašim schopnostem.


comment
Anonym(odepsat)

A proč je vlk znamení překážky, a může i něco jiného znamenat?

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že vidím dospělého syna zraněného, ovázaného na vozíčku.

comment
Anonym(odepsat)

Byl jsem ve snu obklopen vlky a byl jsem s nima a pak přišla bouřka a z nebe sjížděli jezdci apokalypsy se zástupem mrtvých.

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi před asi dvěma měsíci, že jsem při mojí obyčejný procházce byl napadenej dvěma vlky, zabil jsem je oba a odnes domů... na dnešek to samé, jen to byl už jen jeden vlk, takže jsem z toho celkem zmaten...

comment
Anonym(odepsat)

A co vlk, jeden vrčí a odejde a druhý po něm dojde, je hravej a mazlivej a milující, jak to souvisí třeba s velkýma bílýma pavoukama? Který v tom snu byli také?

Plánujeme mimino. Neřekla jsem ale ve skutečnosti příteli, že miminko, co jsem chtěla už nechci, budí to ve mě obavy, že už na to nemám, že přijdu o prácu apod. Vlk má být překážka, ten vrčící by mohl být ty obavy z té překážky, ten milej, že překážka nakonec nebude překážkou, pak pavouci velký bílý s černými pruhy, jde o naplnění a velkou životní pozitivní změnu. Rozmnožovali se, to něco napovídá, neděsili mě, ačkoli by mě šlak trefil, vidět je živé, ale budili ve mě spíš nechuť, že je nechci, že jsou vetřelci, takže trochu jsem si to poskládala a tuším, kam to spěje...

comment
Anonym(odepsat)

Nevím jak se to stalo, ale zničeho nic ty vlky mám prostě rád, chtěl bych ho jenom vidět, prostě nemůžu na ně myslet a pak se mi zdálo o bílém vlkovi... pamatuji si zatím jenom tohle, nevíte co by to mohlo znamenat? Nemám vůbec strach jak z vlků, tak ze psů. Dál už nechci říkat nic, znělo by to divně :/.