VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pátek, 6. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Mikoláš, Mikuláš, Nikita a Nikolas.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Vlasy

Shrnutí: Vypovídají o osobnosti

Výklad snu: Vlasy se úzce pojí s osobností, kterou ztělesňují. Vlasy nám vypovídají o tom, jaký daný člověk je. V závislosti na tom, jakou měly vlasy barvu a také střih, lze vyčíst vaši povahu, způsob myšlení a dokonce i chování.

Jednotlivé barvy a i délku účesu najdete v následujícím rozepsaném výkladu. O délce sestřihu vlasů se dozvíte pod výkladem [účes].

Související výklady — účes, ostříhat se.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Bílé vlasy ve snu

(šediny) Shrnutí: Přemýšlíte o věku

Pokud se vám zdálo, že jste si barvili vlasy na bílo (z vlastní vůle), znamená to, že jste v poslední době hodně přemýšleli o svém stáří. Možná již nejste nejmladší a měli jste strach ze stárnutí. To, že se vám zdálo o tom, že jste si dobrovolně vybrali barvu v bílém tónu poukazuje na to, že jste stáří akceptovali za své. Už vás dále tyto myšlenky netrápí.

Pokud ale jste si tuhle barvu nechali udělat proti své vůli, pak to znamená, že stále s myšlenkami o stáří bojujete. Je tu někdo, kdo se vám v tom snaží pomoci. Vy ale jeho rady vůbec neposloucháte. Nenecháte si poradit.


Blonďaté vlasy ve snu

(blonďák, blondýnka) Shrnutí: Bezprostřednost, živelnost

Blond vlasy vypovídají o marnivosti, požitkářství a především nutkání užívat si života. Takový člověk je především přátelský, extrovertní. Rád komunikuje s ostatními, baví se s přáteli a vyhledává jejich společnost. Život si vychutnává plnými doušky jak to jenom jde.


Černé vlasy ve snu

(havraní vlasy) Shrnutí: Možná faleš

Černá barva je barvou tisíce tváří. Nikdy nevíte, co od takového člověka očekávat. V jeden moment umí být naprosto upřímný, obětavý a pak jsou chvíle, kdy vám naprosto nečekaně lže a jak se lidově říká: "Bodne nůž do zad". Buďte tedy obezřetní a snažte se jeho skrytou tvář, pokud možno, co nejdříve odhalit.


Červené vlasy ve snu

(mahagonové vlasy) Shrnutí: Temperament

Tato barva vlasů vypovídá především o vysokém temperamentu. Vaše emoce jsou náhlé a nestálé. Jednáte velmi impulzivně. V jednu chvíli vás něco rozzlobí nebo naopak potěší a vzápětí si na to už ani nevzpomenete. Tuto barvu volí hlavně silné a sebevědomé osobnosti.


Fialové vlasy ve snu

Shrnutí: Vzdor, tvrdohlavost

Fialová barva je barvou vzdoru. Bojujete proti zaběhlým pravidlům, které si překrucujete podle svého. Často narážíte na spory, kvůli své tvrdohlavosti. Často si s ostatními lidmi nerozumíte, protože míváte velmi často odlišné názory. To nic ovšem nemění na tom, že jste skvělým společníkem a upřímným kamarádem.


Hnědé vlasy ve snu

Shrnutí: Umírněnost

Hnědá je barvou harmonie, souladu, vyrovnanosti a upřímnosti. Snaha nabarvit si vlasy na kaštanově hnědou značí to, že nechcete vybočovat z davu. Snažíte se začlenit mezi ostatní. Jste tak spokojeni. Nejste terčem posměchu, urážek a můžete se věnovat důležitějším starostem.

Zároveň hnědá barva symbolizuje vytrvalost, píli a houževnatost.


Modré vlasy ve snu

Shrnutí: Přímočarost, kamarádskost, lidskost

Modrá barva vlasů je barvou upřímnosti, ale také i chladnosti. Modrá barva je také znakem uzavřenosti. Volí jí především takový člověk, který má nějaký problém, který jej vnitřně trápí. Uzavírá ho do sebe, kde jej dusí a snaží se s ním vypořádat po svém. Snaží se ho v sobě utopit.


Paruka ve snu

Shrnutí: Na něco si hrajete

Jestliže se vám ve snu zdá, že nosíte paruku nebo vidíte někoho s parukou, znamená to, že nejste sami sebou. Před okolím si na něco hrajete. Neukazujete svoje pravé já.


Růžové vlasy ve snu

Shrnutí: Naivita až dětinskost

Růžová barva zase naopak představuje zranitelnost, dětinskost až naivitu. Na svět se stále díváte dětskýma očima, vidíte jej lepší, než ve skutečnosti je, což nemusí být nutně na škodu. Máte některé dětinské zvyky, které vám ostatní vytýkají, vy je ale milujete.


Zelené vlasy ve snu

Shrnutí: Touha po pozornosti

Za každou cenu chcete šokovat. Upoutat pozornost na sebe samého. Může to souviset s tím, že jste se nikdy moc výrazně neprojevovali, ačkoliv jste o to sami stáli. Nebyla taková příležitost a tak jste jste se zařídili po svém. Zelené vlasy můžou představovat i životní "restart" - tzn. nový životní styl, ale tentokrát jinak - lépe a především - po svém.


Zrzavé vlasy ve snu

(zrzek, zrzka) Shrnutí: Vychytralost

Zrzavá barva zase poukazuje na nějaké skryté touhy. Je znakem chytrosti, vypočítavosti a také intrik. Osoba, která sní o této barvě má většinou dvě tváře, které nastavuje dle potřeby. Přímým opakem této barvy je kaštanově hnědá.
comment
Anna(odepsat)

Stříhat vlasy

comment
Angel(odepsat)

Vlasy si uhlazovat rukama a vyčesávat do copu na temeni hlavy.

comment
Anonym(odepsat)

Při česání vypadávají vlasy...

comment
Hana(odepsat)

Mít vlasama ucpaný krk a tahat je ven jako chuchvalce.