VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Vlak

(mašina, lokomotiva) Shrnutí: Pevně stanovený cíl

Výklad snu: Vlak symbolizuje pevně stanovenou cestu a také cíl, kterého se snažíte dosáhnout. Jedná se o dlouhodobé plány, které jste si usmysleli a vydali jste se je plnit. Takový sen vám jen oznamuje, že jste na správné cestě a máte ve svém snažení vytrvat, i když to může trvat dlouhou dobu.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Chodit po kolejích ve snu

(kolej, koleje, kolejnice) Shrnutí: Blíží se nebezpečí

To, že ve svém snu chodíte po kolejích, znamená nebezpečí, které na vás číhá. Hrozí vám lehké poranění. Nepůjde sice o nic vážného, ale i tak se snažte být více opatrní a nevystavujete se zbytečnému riziku.


Jízda načerno ve snu

Shrnutí: Příliš vysoké cíle

Vámi zvolený sen je zřejmě nad vaše síly a právě proto potřebujete pomoc od druhých. Někdo ve vašem okolí má podobné ambice a podobný cíl jako vy, proto se "s ním" vezete, ale máte z toho smíšené pocity, protože pokud na vás přijde, nechá vás jít dál samotné a skončíte tak v půli svého snažení.


Jízda opačným směrem ve snu

(jízda pozpátku) Shrnutí: Scházíte z cesty pryč

V životě se vám přihodilo něco, co vás posunulo zpět a co vás oddaluje od vysněného snu. Jako příklad můžeme uvést šetření peněz na koupi auta, ale kvůli ztrátě zaměstnání je člověk nucen sáhnout na právě ušetřené peníze. Tím pádem máte mnohem méně peněz než dříve a sen se vám oddaluje.

Neznamená to však ihned selhání, ale jen to, že cesta k vašemu dlouhodobém cíli bude trvat ještě o něco déle.


Přestup ve snu

Shrnutí: Neumíte si vybrat

V životě máte hned několik přání, které si chcete splnit. Vydali jste se určitou cestou, ale možná si nejste jisti, jestli to byl správný výběr. Těkáte mezi jednotlivými sny a neustále měníte rozhodnutí. Opatrně však. Pokud budete neustále měnit rozhodnutí, je možné, že nakonec nedosáhnete ani jednoho snu, který jste si vytyčili.


Revizor ve snu

(průvodčí, výpravčí) Shrnutí: Někdo na vás dohlíží

Pokud se vám zdá, že jste kontrolováni revizorem (tedy, že přímo vy nevykonáváte funkci revizora) pak to znamená, že někdo ve vašem okolí vás sleduje na vaši pouti za snem. Přeneseně to mohou být např. rodiče, kteří dohlíží na životy svých dětí.


Vlaková srážka ve snu

(srazit, srážka, havárie, nehoda) Shrnutí: Vyřešíte partnerskou krizi

Srážka s vlakem ve vašem snu symbolizuje partnerskou krizi, kterou už delší dobu prožíváte. Konečně najdete s partnerem společnou řeč a všechno si vysvětlíte. Váš vztah dostane nový impuls a konečně si společně začnete užívat více společných chvilek.


Vlakové zpoždění ve snu

Shrnutí: Přehodnocujete myšlenky

Máte plán a máte cíl. Víte čeho chcete dosáhnout a o co usilovat. Zpoždění vlaku vám však dává ještě chvíli prostor na to, abyste mohli své myšlenky zhodnotit a případně přehodnotit, aby nedošlo k ukvapenému rozhodnutí. Např. přehodnocení úvěru, hypotéky a jiných dlouhodobých závazků.


Vykolejení vlaku ve snu

Shrnutí: Zhroucení vlastních snů

Vaše sny jsou definitivně rozprášeny. Znamená to, že jste se hnali za snem, který se vám nakonec nepodařilo naplnit a tíží vás pocity selhání a strachu z toho, co bude dál a jak bude váš život vypadat.

Stále však můžete plnit jiné své sny. Neznamená to, že kvůli jednomu neúspěchu bude teď každý sen stejným nezdarem.


Zmeškaný vlak ve snu

Shrnutí: Propásli jste příležitost

Znamená, že jste právě minuli některý váš dlouhodobý cíl. Měli jste již dlouhou dobu v plánu, že něco uskutečníte, ale vlivem nečekaných událostí z toho nakonec sešlo. To však neznamená, že ona příležitost nepřijde znovu. Je potřeba vyčkat.
comment
Anonym(odepsat)

Hledání kabelky s doklady a zavazadel ve vlaku... Chodím po vlaku sem a tam, vidím lidi převážně v tmavých kupé a musím si posvítit mobilem, abych se podívala, nejsou-li tam má zavazadla.

comment
Šikulá(odepsat)

Viděl jsem nový vlak jak jede rychle...

comment
Anonym(odepsat)

Před třemi dny se mi zdál sen, jak vidím jedoucí Šinkansen bílé barvy. Rychlost vlaku byla optimální. Co by to mohlo znamenat?

comment
Jan L.(odepsat)

O vlacích se mi také zdá často. Neustále nekam cestují, nejčastěji z Prahy do okolí Prahy a procházím vagony, potkávám cestující, občas mi nějaký ujede, tak jedu třebaže jiným, vystupuji, nastupují. Dost často snmi zdá o vlacích.