Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Víno

Přeskočit na sen
(vínečko, vinná réva, bílé víno, červené, víno, růžové víno, střik)
Shrnutí: Následek z mládí

Výklad snu: Pakliže ve snu pijete víno znamená to, že se objeví něco z minulosti na co jste chtěli zapomenout. Je možné, že se objeví vaše dítě o kterém jste ani netušili a nebo vyplavou na povrch dluhy, které jste udělali v mládí.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Vinárna ve snu

(posezení u vína, vinná sklenka)
Shrnutí: Příjemné setkání

Sedět ve snu ve vinárně znamená, že zažijete velmi příjemné chvíle se svými přáteli. Dlouho už jste je neviděli, takž si budete mít o čem povídat a bude to pro vás velmi příjemné posezení.


Vinný sud ve snu

(vinná nádoba)
Shrnutí: Nashromážděný vztek

Jestliže ve snu vidíte vinný sud nebo z něj ochutnáváte víno značí to, že vybouchnete. Máte v sobě už dlouho nashromážděný vztek a při první příležitost, kdy se s někým pohádáte vypustíme tento vztek ven aniž by si to ten dotyčný se kterým se dohadujte pouze kvůli maličkosti zasloužil. Vše si na něm vybijete.


Vinobraní ve snu

(sběr hroznů)
Shrnutí: Pozitivní změna

Jestliže jste na vinobraní znamená to, že vás čeká v životě pozitivní změna k lepšímu. Může se jednat o to, že se přestěhujete na lepší místo nebo dostanete lepší pracovní pozici.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)