VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Víno

(vinná réva, vinný střik, bílé víno, červené víno, růžové víno) Shrnutí: Následky z mládí

Výklad snu: Pakliže ve snu pijete víno, znamená to, že se objeví něco z minulosti - něco, na co jste chtěli zapomenout. Je možné, že se objeví vaše dítě, o kterém jste vůbec netušili a nebo vyplavou na povrch dluhy, které jste udělali v mládí.

Související výklady — opít se.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Vinárna ve snu

(vinotéka, sklípek) Shrnutí: Příjemné setkání

Sedět ve snu ve vinárně znamená, že zažijete velmi příjemné chvíle se svými přáteli. Dlouho už jste je neviděli, takže si budete mít o čem povídat a bude to pro vás velmi příjemné posezení.


Vinný sud ve snu

(karafa) Shrnutí: Nashromážděný vztek

Jestliže ve snu vidíte vinný sud nebo z něj ochutnáváte víno, značí to, že emočně vybouchnete. Máte v sobě už dlouho nashromážděný vztek a při první příležitosti, kdy se s někým pohádáte, vypustíte tento vztek ven, aniž by si to dotyčná osoba zasloužila. Díky průchodu svých emocí se vám i uleví, ovšem každá mince má dvě strany - vám se uleví, ale na straně druhé si tak vytvoříte nové nepřátele.


Vinobraní ve snu

(sběr hroznů) Shrnutí: Pozitivní změna

Jestliže se vám zdá o vinobraní, znamená to, že vás čeká v životě pozitivní změna k lepšímu. Může se jednat o to, že se přestěhujete na lepší místo nebo dostanete lepší pracovní pozici.