Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Vánoce

Přeskočit na sen
(vánoční svátky)
Shrnutí: Nadšení

Výklad snu: jestliže se vám ve snu zdá o Vánocích znamená to, že jste plní nadšení. Čeká vás něco na co se moc těšíte a nemůžete se dočkat. Může se jednat o nějakou oslavu nebo setkání.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Vánoční dárek ve snu

(dáreček, vánoční překvapení)
Shrnutí: Láska na první pohled

Pakliže se vám ve snu zdá o vánočním dárku znamená to, že potkáte lásku na první pohled. Ihned jakmile spatříte tu osobu budete vědět, že jste se vzájemně narodili pro sebe.


Vánoční stromeček ve snu

(vánoční strom, stromek)
Shrnutí: Dobré znamení

Vánoční stromeček ve snu značí, že už dlouhou dobu čekáte na něco nebo chcete něco udělat. Někdo nebo něco může se jednat o nějakou situaci vám ukáže znamení, ve kterém vyčtete, že je ta správná doba na to se odhodlat a konečně, to chcete uskutečnit.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)