Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Válka

Přeskočit na sen
(války, zápas, souboj, rvačka)
Shrnutí: Hromada starostí

Výklad snu: Sen o válce, soubojích a jiných roztržkách jsou velice časté těm, kteří mají na starosti spoustu věcí. Musí se tedy často rozhodovat o tom, co budou dělat nebo pro co se rozhodnou. Právě přemíra otázek, nad kterými musejí přemýšlet a také rozhodovat, jsou symbolikou války, která se vám ve snu zdála.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Být vojákem ve snu

(vojna, vojenství, vojáci, vojín, žoldák, žoldáci)
Shrnutí: Skrýváte tajemství

Sny, kde figurujete jako voják a plníte něčí rozhodnutí přeneseně symbolizuje, že činíte pouze taková rozhodnutí, která vám někdo vysloveně "našeptá". Všechna taková rozhodnutí plníte do nejmenších detailů.

Není špatné naslouchat a nechat si poradit, zvažujte ale vždy rizika, která jsou s tím spojená.


Padnout do zajetí ve snu

(zajatec)
Shrnutí: Máte strach ze selhání

Jestliže se vám zdá o tom, že jste během války padli do zajetí, ze kterého se nemůžete dostat, tak to znamená, že v podvědomí máte strach ze selhání. Často se snažíte být ve všem nejlepší a když to tak není, trpíte silnými výčitkami.

Netýrejte sami sebe tím, že se budete snažit být ve všem nejlepší. Vyzkoušejte držet se motta, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)