VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je sobota, 19. října 2019.
🎁 Svátek mají Joel, Michaela a Michala.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Válka

(boj) Shrnutí: Hromada starostí

Výklad snu: Sen o válce, soubojích a jiných roztržkách jsou velice časté těm, kteří mají na starosti spoustu věcí. Musí se tedy často rozhodovat o tom, co budou dělat nebo pro co se rozhodnou. Právě přemíra otázek, nad kterými musejí přemýšlet a také rozhodovat, jsou symbolikou války, která se vám ve snu zdála.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Být vojákem ve snu

(vojín, žoldák) Shrnutí: Skrýváte tajemství

Sny, kde figurujete jako voják a plníte něčí rozhodnutí, tak přeneseně symbolizuje, že činíte pouze taková rozhodnutí, která vám někdo vysloveně "našeptá". Všechna taková rozhodnutí plníte do nejmenších detailů.

Není špatné naslouchat a nechat si poradit, zvažujte ale vždy rizika, která jsou s tím spojená.


Padnout do zajetí ve snu

(zajatec) Shrnutí: Máte strach ze selhání

Jestliže se vám zdá o tom, že jste během války padli do zajetí, ze kterého se nemůžete dostat, tak to znamená, že v podvědomí máte strach ze selhání. Často se snažíte být ve všem nejlepší a když to tak není, trpíte silnými výčitkami.

Netýrejte sami sebe tím, že se budete snažit být ve všem nejlepší. Vyzkoušejte držet se motta, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.