Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Utíkat

Přeskočit na sen
(běžet, utéct, klusat, pobíhat, zakopnout)
Shrnutí: Příkoří

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že utíkáte do neznáma znamená to, že vůči vaší osobě bude spácháno nějaké příkoří.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Utíkat před nepřítelem ve snu

(utéct před zlem)
Shrnutí: Strach

Jestliže ve vašem snu utíkáte před nepřítelem znamená to, že jste plní strachu. Něčeho se bojíte a už tomu nemůžete čelit sami. Zkuste se obrátit na vaše blízké nebo partnera.


Utíkat před povinnostmi ve snu

Shrnutí: Zodpovědnost

Jestliže ve svém snu utíkáte před svými povinnostmi znamená to, že se bojíte zodpovědnosti. Máte strach z toho, že nezvládnete být zodpovědní.


Utíkat temnou uličkou ve snu

Shrnutí: Konkurence

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že utíkáte sami temnou uličkou a máte strach znamená to, že se ve vaší blízkosti objeví někdo, kdo vám bude chtít konkurovat a vytahovat se na vás. Může se jednat jak o osobní život tak i pracovní záležitosti.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)