VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Únos

(unesení) Shrnutí: Stres vystřídá úleva

Výklad snu: Jestliže jste ve snu uneseni nebo vidíte únos někoho jiného, znamená to, že se vám v osobním životě uleví. Velmi stresové období, které jste museli zažívat konečně vystřídá období klidu.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Únosce ve snu

(lupič, bandita, vyděrač) Shrnutí: Pronásledování

Pakliže se ve snu cítíte být únoscem, značí to, že chcete někoho pronásledovat nebo mu být neustále nablízku. Může se jednat o blízkého přítele nebo vašeho expřítele.


comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, co to znamená, když vidím ve snu někoho jak chce unést dítě, ale já mu v tom zabráním?

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, měl jsem víc snů po sobě, podle mě první sen byl o tom, jak jsem šel do baru, kde jsem se pohádal s kamarádem/majitelem baru, pak jsme šli ven a já brutálně zbil cizího člověka a když byl na zemi, tak jsem ho ještě dorazil, asi zabil to vypadalo, potom následovala situace. V nějakém baráku, kde uprostřed podlahy byla díra s poklopem a pod tím poklopem byly různé věci, které jsem kradl někomu. Toho člověka už jsem viděl, ale nevím kde... Najednou jsem se přesunul a byl jsem s mámou a jejím přítelem a asi dalším jedním nebo dvěma lidmi někde venku v obydlené přírodě, nějaká osada, kde nás měla odvézt někam dodávka a když do ni nastoupila máma, najednou se ta situace změnila a já dostal pocit, že se jedná o únos, ale nikdo nepospíchal. Já jen stál a sledoval celé dění, její přítel musel jít dozadu a přede mnou ho odváděli do zadní části dodávky a já byl hrozně vyděšenej, co se to děje, ale nemohl jsem nic udělat, nemohl jsem se pohnout, což mi ve snu přišlo divné, protože umím své sny ovládat a zajímám se o astrální cestování a ostatní práce s myslí. To mě dost znepokojilo, že se nemůžu pohnout, najednou se dodávka rozjela a já za nima běžel, pak se mi sen přerušil nebo si nevybavuju, co se dělo dál...

comment
Petunie(odepsat)

Dobrý den, ráda bych se zeptala, co znamená, když jsem viděla ve snu unést manžela. Děkuji.

comment
Dotaz(odepsat)

Dobrý den, asi tady nikdo neodpovídá, přesto se zkusím zeptat, co může znamenat, únos dcery? Děkuji za případnou odpověď.