VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Účes

(střih, sestřih) Shrnutí: Poukazuje na vaši povahu

Výklad snu: Stejně jako barva vlasů vypovídá o vaší povaze, sklonech a náladách, tak i účes úzce vypovídá o tom, jací jste nebo jaké jsou vaše záměry. Především pak délka vlasů vypovídá o vaší povaze.

Pakliže se vám zdá o tom, jak jste se rozhodli a nechali si změnit účes - ať už barvu nebo typ, tak to znamená, že jste se rozhodli učinit životní změnu. Často to bývá spojeno s novým životním stylem. Novým způsobem myšlení. Novou představou o tom, kým chcete být.

Pokud se vám zdálo, že jste šli ke kadeřníkovi proti své vůli, že vás někdo donutil nebo jste byli donuceni si změnit barvu vlasů, tak to znamená, že je tu kolem vás někdo, kdo vám mluví do života a snaží se vás přetvořit k obrazu svému. Nesnaží se vás například váš partner pozměnit? Napomíná vás často?

Související výklady — vlasy, ostříhat se.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Dlouhé vlasy ve snu

Shrnutí: Klidná povaha

Dlouhé vlasy nám o dané osobě říkají, že je klidné a vyrovnané povahy. Dokáže chápat druhé a hlavně jim porozumět a naslouchat. Není vůdčím typem, ale za svým názorem se umí také postavit a prosadit ho.

Tento typ účesu volí spíše klidnější a vyrovnanější povahy.


Krátké vlasy ve snu

(ježek, mikádo) Shrnutí: Vůdcovský typ

Osoba, která volí střih na ježka má sklony ke komandování ostatních. Má sklony dirigovat ostatní, říkat jim co, kdy a jak mají dělat. Musí být po jejich vůli a jak ne, tak je hned zle. Krátky střih tedy volí především silné, vůdčí osobnosti. Typickým rysem je mužnost.

Na hranu tohoto výkladu můžeme začlenit i účes typu mikádo, který je na pomezí mezi krátkými vlasy a dlouhými.


Vypadávání vlasů ve snu

(plešatění) Shrnutí: Bezmocnost

Plešatění je spojeno s úzkostí, strachem a bezmocností s tím cokoliv udělat. Znamená to, že nad sebou ztrácíte kontrolu. Nedokážete se ovládat a měníte se. Cítíte na sobě, že nejste tací, jako jste bývali dříve. Možná jste třeba výbušnější více než předtím.

Často se jedná jen o dočasnou ztrátu kontroly - změnu pohledu. Jakmile z vašeho života zmizí stres a napětí, budete zase stejní jako dříve.
comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, na dnešek se mi zdálo, že jsem vzadu měla delší vlasy a zepředu hodně krátký až do plešky. Chtěla jsem to zakrýt s vlasy, co mám vzadu.