VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Tráva

(trávník) Shrnutí: Čeká vás šťastné období

Výklad snu: Tráva je symbolem radosti. Jestliže se vám o ní zdálo, čeká vás teď krásné období, kdy se budete radovat - může se jednat o plánování dovolené, koupi nového domu nebo něčeho, co se týká vaší rodiny. Každopádně to bude něco, z čeho budete mít opravdu velikou radost.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Sekat trávu ve snu

(kosit, sekačka) Shrnutí: Čeká vás odměna

Jestliže se vám zdálo o tom, že sekáte trávu a cítíte její vůni, pak to symbolizuje odměnu. Budete odměněni za dlouhé úsilí, které jste vynaložili v práci. Dlouhou dobu se zabýváte projektem a trávíte v práci mnoho přesčasů. Váš šéf si bude vážit práce, kterou jste odvedli a čeká vás buď finanční odměna nebo možná i rovnou povýšení.


Shnilá tráva ve snu

(kompost) Shrnutí: Utápíte se v negativních myšlenkách

Pakliže se vám zdá o tom, že jste obklopeni shnilou trávou, znamená to, že se necítíte dobře. Neustále myslíte na špatné věci. Máte strach nejen o sebe, ale i o svoji rodinu. Sžírají vás pocity stresu z toho, že nevíte, co bude dál. Ve všem hledáte nějakou negaci.

Zkuste se oprostit od špatných myšlenek a zkuste koukat na svět trošku pozitivněji. Nutně ne všechno musí dopadnout špatně, tak zkuste na svém životě hledat i trošku radostnější momenty.