Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Tráva

Přeskočit na sen
(trávy, trávník, trávníky)
Shrnutí: Čeká vás šťastné obobí

Výklad snu: Tráva je symbolem radosti. Jestliže se vám o ní zdálo čeká vás teď krásné období, kdy se budete radovat, může se jednat o plánování dovolené, koupi nového domu nebo něčeho, co se týká vaší rodiny. Každopádně to bude něco, z čeho budete mít opravdu velkou radost.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Sekat trávu ve snu

(kosit, sekačka)
Shrnutí: Čeká vás odměna

Jestliže se vám zdálo o tom, že sekáte trávu a cítíte její vůni symbolizuje to odměnu. Budete odměněni za dlouhé úsilí, které jste vynaložili v práci. Dlouhou dobu se zabýváte projektem a trávíte v práci mnoho přesčasů. Váš šéf si bude vážit práce, kterou jste odvedli a čeká vás buď finanční odměna nebo povýšení.


Shnilá tráva ve snu

Shrnutí: Utápíte se v negativních myšlenkách

Pakliže se vám zdá o tom, že jste obklopeni shnilou trávou znamená to, že se necítíte dobře. Neustále myslíte na špatné věci. Máte strach nejen o sebe, ale i o svoji rodinu. Sžírají vás pocity stresu z toho, že nevíte co bude dál. Ve všem hledáte nějakou negaci.

Zkuste se oprostit od špatných myšlenek a zkuste koukat na svět trošku pozitivněji. Nutně ne všechno musí dopadnout špatně, tak zkuste na svém životě hledat i trošku radostnější momenty.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)