VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Těhotenství

(gravidita, mateřství) Shrnutí: Přijdou změny

Výklad snu: Sen o těhotenství, ať už vašeho nebo kamarádky z blízkého okolí, představuje něco nového, co se začleňuje do vašeho života. Mohou to být změny nechtěné nebo naopak chtěné, jako např. snaha změnit životní styl (začlenit do svého života pestrou stravu, dietní jídla, sport a podobně).

Těhotenství může také odrážet i stav mysli - mnoho zajímavých myšlenek a nápadů. Snaha tvořit něco nového. Tyto sny mohou reflektovat kreativního ducha.

Pakliže jste těhotná i ve skutečnosti, může sen představovat některé nezodpovězené otázky ohledně těhotenství nebo i strach z potíží, které mohou během těhotenství nastat. Nebojte se tedy na vše zeptat a o svých pochybnostech diskutovat, abyste si vše vyjasnila.

Související výklady — rodit.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Kojení ve snu

Shrnutí: Něco vyžaduje vaši pozornost

Sny o kojení symbolizují to, že do vašeho života přišlo něco, co vyžaduje vaši veškerou pozornost a péči. Něco, co se bez vás neobejde a čemu musíte věnovat veškerý svůj čas.


Otěhotnění ve snu

Shrnutí: Toužíte po změně

Snažíte se do svého života začlenit něco nového, váš život chce změnu a vy to víte. Víte jakou, jen jste se zatím ještě nerozhodli tak učinit.

Tento sen lze vyložit velmi podobně jako výše uvedené "těhotenství". Na rozdíl od něj ale k začlenění toho nového životního řádu zatím ještě nedošlo.


Porod ve snu

(zrození, narození) Shrnutí: Změna životního stylu

Pakliže se vám zdálo o přirozeném porodu bez komplikací, pak je to dobrou známkou. Symbolizuje to zrod něčeho nového, co vám změní dosavadní život. Buď je to něco, co ve vašem životě již nějakým způsobem figuruje nebo v krátké době začne figurovat. Například přijdou noví přátelé, pracovní nabídky, změníte životní styl a podobně.

Pokud se vám zdálo o komplikacích během porodu, pak jde o špatnou zprávu a namísto pozitivních změn přijdou nějaké negativní - např. změna stálého partnera, práce, bydlení, zlozvyky, atp.


Potrat ve snu

(interrupce, umělé ukončení, přerušení těhotenství) Shrnutí: Zbytečná bolest a žárlivost

Jestliže ve snu podstupujete potrat z vlastní vůle, znamená to, že jste ve vztahu, který vám působí bolest. Nerozumíte si s partnerem, ale máte strach odejít.

Jestli naopak jdete na potrat z donucení, poukazuje to na to, že jste ve vztahu pod psychickým tlakem. Váš partner je velký žárlivec.


Těhotenský test ve snu

Shrnutí: Zmatenost

Sny, kde si provádíte těhotenské testy, jsou povětšinou negativního rázu, doprovázeny pocitem nejistoty a případně i frustrace z toho, když test vyjde negativní (nebo naopak pozitivní). Záleží na tom, zda právě usilujete o otěhotnění.

Takto promítnutý sen často bývá na základě nějakého reálného podnětu. Může jít o zpožděnou periodu a s tím související sen, snaha o miminko, přijímací zkoušky nebo jiná situace, na kterou myslíte a chcete znát výsledek. Jsou to situace, které vás zkrátka podvědomě někde stále "hlodají" a rádi byste znali jejich výsledek.
comment
Anonym(odepsat)

Sny o fotkách z dětství a zesnulé matky, videa.