VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Svatba

(vdávat se, ženit se) Shrnutí: Nastanou změny

Výklad snu: Sny o svatbě představují ustálení změn, upevnění své pozice a nalezení svého místa na tomto světě. Často může svatba představovat i nové návyky, které se vám začleňují do života a stávají se tak běžnými. Právě tyto nové návyky mohou vést k uvědomění a nalezení oné životní rovnováhy a svého místa.

Související výklady — zásnuby.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Nevěsta ve snu

Shrnutí: Zvykáte si na nové změny

Nevěsta ve snu symbolizuje přijetí změn, které jsou pro váš životní styl nevyhnutelné. Přijímáte změny s lehkostí a sami se z nich i dokážete radovat. Těšíte se na tyto změny.

Pokud se ve vašem životě prozatím žádné změny "nezabydlují", možná v dohledné době něco přijde. Sami takovou změnu aktivně vyhledáváte.


Připravovat svatbu ve snu

Shrnutí: Připravujete se na nadcházející změny

Připravujete se na nadcházející životní změny. Na změny, které váš život uvrhnou do rovnováhy. Budete se cítit velmi klidně a vyrovnaně. Životní situace budete řešit s rozvahou.


Svatební hádka ve snu

Shrnutí: Váháte nad svým rozhodnutím

Nejste si jisti krokem, který chcete udělat. Chcete udělat změnu, ale nevěříte si a nebo nevěříte osobě blízké, se kterou se rozhodnutí váže. Jste stále na vážkách a nemůžete se rozhodnout. Možná nechcete udělat právě vy ten první krok. Toto dilema postupem času sílí, nakonec si ale budete muset stejně vybrat.


Svatební prsten ve snu

Shrnutí: Hledáte svou lásku

Snít o svatebním prstenu znamená, že se chcete někomu oddat. Chcete mít pocit jistoty, spolehnutí se na svého partnera a naplno se mu tak oddat. Máte zájem o trvalý a stálý vztah.


Svatební šaty ve snu

(svatební závoj) Shrnutí: Toužíte po manželství

Snít o svatebních šatech, podobně jako třeba o svatebním prstenu, o vás vypovídá, že se cítíte na změnu. Stálou změnu jako je svazek manželství. Něco vás k této situaci stále popohání a proto na tyto změny musíte neustále myslet.


Účastnit se svatby ve snu

Shrnutí: Bojíte se nadcházejících změn

Pokud se vám zdá, že se účastníte svatby, ale sama svatba se vás netýká - tedy že svatbě pouze přihlížíte, pak to znamená, že na vás doléhá stres. Smíšené pocity, klidně i strach ze změn, které se vás nepřímo týkají a které to s sebou přináší.


Ženich ve snu

Shrnutí: Přivykáte si na nové změny

Sny, ve kterých figuruje ženich a přímo i svatba, symbolizují ustálení a akceptování změn, které přišly do vašeho života. Možná jste je sami vyhledali a jste za ně rádi. Nacházíte v nich klid a pohodu.

Význam výkladu je stejný jako u výrazu "nevěsta".
comment
Anonym(odepsat)

Mě se před 40 lety zdál sen, že stojím ve svatebních šatech u tratě. Musela jsem čekat, až přejede vlak. Vdala jsem se až po dvou letech, přestože jsem měla před svatbou.

comment
Liduš(odepsat)

Měla jsem na sobě krásné bílé, dlouhé šaty a plánovala jsem novou svatbu se svým manželem... a to jsme spolu 45 let...

comment
Anonym(odepsat)

Mé mamince se zdálo z tatínkem, který je 40 let mrtvý a řekl jí, že si vezme sebou jedno její dítě. Co to znamená?

comment
Anonym(odepsat)

Nemáte v podvědomí strach o své sourozence?

comment
Jan(odepsat)

Svatební obřad, nevěsta řekla své ANO. Ženich místo ANO odchází za svojí zesnulou manželkou.