VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Strom

(jehličnatý, listnatý strom, keř) Shrnutí: Spokojené manželství, city

Výklad snu: Jestliže ve snu vidíte velký strom (krásně rostlý a s bohatou korunou), pak to znamená, že vás čeká dlouhé a spokojené manželství plné vzájemného pochopení a také lásky mezi sebou.

V opačném případě, pokud je strom opadaný, poukazuje to na nějaké neshody a nepochopení (či špatné zkušenosti) ve vašem stávajícím vztahu. Chladné city. Nemusí se nutně jednat o milostný vztah, může to být klidně jen mezi vámi a vašimi kamarády.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Les ve snu

Shrnutí: Přátelství

Jestliže jste ve snu v lese, znamená to, že si najdete nové přátelé, na které se budete moci v budoucnu spolehnout. Stanou se vám oporou.


Opadaný strom ve snu

(odkvetlý, zvadlý) Shrnutí: Blížící se katastrofa

Sen o opadaném stromě znamená to, že vás v životě čeká nějaká katastrofa. Může se jednat např. o autonehodu nebo o ztrátu zaměstnání.


Rozkvetlý strom ve snu

Shrnutí: Radost

Sen o rozkvetlém stromě znamená to, že vás čeká radostné období. Bude se vám dařit v práci, ve škole i v rodinných vztazích.


Stromořadí ve snu

(alej) Shrnutí: Životní cíle

Pakliže se vám ve zdá o stromořadí, značí to, že si vytyčíte životní cíle, které budete chtít za každou cenu splnit. Buďte trpěliví a snažte se držet svých snů - toho, co jste si předsevzali.