VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Štír

(škorpion) Shrnutí: Doplatíte na svoji žárlivost

Výklad snu: Štír symbolizuje žárlivost. Partnera neustále sledujete a z něčeho podezříváte. Měli byste si uvědomit, že čeho je moc, toho je příliš. A i když vás partner miluje, tak pohár jeho trpělivosti jednoho dne nakonec přeteče. Mohl by vás opustit a zůstali byste jen a pouze sami se svou žárlivostí.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Bodnutí štírem ve snu

(kousnutí, pokousání, uštknutí, uštknout, uštknutí) Shrnutí: Dostanete důvod žárlit

Pokud se vám zdálo o tom, že jste byli pobodání štírem (že vás pokousal nebo jinak poranil), pak to znamená to, že vám váš partner zavdá příčinu žárlit. Může se jednat o novou kolegyni v práci nebo dávnou kamarádku z dětství.


Zabít štíra ve snu

Shrnutí: Vyhnete se žárlivé scéně

Mrtví škorpioni, ať už jste je zabili vy nebo někdo jiný (či byli již ve snu mrtví), tak takový sen poukazuje na možný konflikt, kterému se vyhnete a který by se mohl týkat nevěry. Až na takovou situaci dojde, zjistíte, že někdy není potřeba dělat z komára velblouda. Budete na to hledět s nadhledem a klidnou hlavou.