Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Sršeň

Přeskočit na sen
(včela, včelička, čmelák, vosa)
Shrnutí: Manželství bez dětí

Výklad snu: Sršeň ve snu představuje to, že ve vaše manželství bude bezdětné. Vy nebo váš partner budete mít zdravotní problémy a právě proto nebudete moci společně počít dítě.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Bodnutí včelou ve snu

(píchnutí, píchanec)
Shrnutí: Jednorázová finanční pomoc

Sen ve kterém vás píchne včela znamená, že dostanete jednorázovou finanční injekci, která vám pomůže z problémů ve kterých se zrovna nacházíte.


Bzučení včel ve snu

(bzukot)
Shrnutí: Ztráta popularity

Jestliže ve snu slyšíte bzučení včel představuje to, že ztratíte popularitu u svých přátel. Dostanete se do řečí a přátelé se k vám otočí zády.


Včelí úl ve snu

(roj včel)
Shrnutí: Známost na jednu noc

Včelí úl znamená to, že ve velmi blízké době potkáte známost na jednu noc. Večer pro vás bude velmi příjemný, protože budete pod vlivem alkoholu, ráno budete rádi, že je po všem a už se nikdy nepotkáte.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)