Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Sníh

Přeskočit na sen
(sněhová vánice, sněhová koule)
Shrnutí: Odvaha

Výklad snu: Jestliže ve snu vidíte sníh znamená to, že se konečně odhodláte udělat něco, co vás už dlouho trápí a co odkládáte. Budete odvážní a budete si věřit, že všechno, co si naplánujete, také zvládnete.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Pád na sněhu ve snu

(spadnutí, uklouznutí)
Shrnutí: Zklamání v lásce

Sen o pádu na sněhu značí to, že váš vztah s partnerem projde velkým zklamáním. Důvěra ve vztahu se vytratí a bude dost těžké ji znovu najít.


Sněhová koulovačka ve snu

Shrnutí: Zvládnutí překážky

Sněhová koulovačka ve snu znamená to, že se vám podaří překonat překážku, která už na vás dlouho číhá. Zvládnete všechno s přehledem a začnete si důvěřovat.


Špinavý sníh ve snu

(ušpinění sníh, nečistý)
Shrnutí: Ukvapená rozhodnutí

Špinavý sníh ve snu signalizuje to, že by jste si měli dávat pozor na svoje rozhodnutí. Všechno si pořádně promyslete a nedělejte nic ukvapeně. Nemuselo by se vám to vyplatit.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)