VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Smrt

(zemřít, skonat) Shrnutí: Přijde těžká životní změna

Výklad snu: Mluvíme tu o velké životní zkoušce. Nějaké životní změně. Jak se říká - něco nového končí a něco nového naopak začíná. Ať už to dobré nebo to zlé. Tento stav může být často doprovázen i strachem z nového, neznámého a dokonce i strach z vlastního selhání při vkročení na tuto novou cestu životem.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Mrtvola ve snu

(nebožtík) Shrnutí: Varování

Jestliže ve snu vidíte mrtvolu, měli byste si dávat pozor na své přátelé. Máte ve své blízkosti přítele, který zneužívá vaší dobroty ve svůj prospěch. Pokuste se mít oči více otevřené a nenechat se dále využívat.


Rakev ve snu

(urna) Shrnutí: Konec lásky

Jestliže ve snu ležíte v rakvi, znamená to, že vaše láska je u konce. Nemusí to nutně znamenat rozchod, ale ve vašem vztahu už nebude láska. Spíše se bude jednat o úctu k partnerovi, se kterým už jste dlouho.


Umírající dítě ve snu

Shrnutí: Vyřešíte počínající problém

Vidět umírat dítě ve snu odkazuje na zárodek, který byl zničen a potlačen v rané fázi. Znamená to, že jste kupříkladu zažehnali teprve rozvíjející se problém. Ale také to může znamenat, že jste v sobě potlačili některé ambice, které se chtěly a mohly dále rozvíjet.


Umírající přítel či přítelkyně ve snu

Shrnutí: Jste příliš obětaví

Pro svého přítele či přítelkyni byste se rozdali. Sami byste se obětovali, avšak právě zde je zakořeněný problém - opět strach. Ne strach z toho, že by se jim mohlo něco stát, ale strach z toho, že právě vy je nedokážete ochránit. Máte strach z vlastního selhání - ze vztahu.


Vidět umírat ostatní ve snu

Shrnutí: Překonáváte nástrahy

Pokud ve svých snech vidíte umírat osoby, které páchají zlo a zlé věci, znamená to, že překonáváte životní překážky. Pokud naopak vidíte umírat osoby, které se snaží konat dobro, pak to znamená, že naopak prohráváte svůj boj a kupí se vám jedna překážka za druhou.


Vidět umírat rodiče ve snu

Shrnutí: Děláte špatná rozhodnutí

Umírající rodiče symbolizují všeobecně neschopnost se správně rozhodovat a skličující pocity z neúspěchu. Možná vás čeká životní změna a přehodnocení dosavadního stylu vašeho života.


Vlastní smrt ve snu

Shrnutí: Příliš se rozdáváte pro druhé

Je to strach z naprostého selhání. Pokud si ve snu představujete, jak pomáháte lidem, kteří to potřebují a teprve poté vidíte svou vlastní smrt, tak jde o vykoupení se za zlé činy a úmysly. Podobně tak přehnaná péče o druhé vás může zničit, protože začnete zapomínat sami na sebe.
comment
Anonym(odepsat)

Stále se mi zdá o mamince, která minulý rok zemřela. Co to znamená?

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: Maminka je nejdražší bytost na světě. Mně se po smrti maminky taky o ni zdálo. Znamená to, že jsme ji měli moc rádi, myslíme na ni a chybí nám. Nic jiného v tom není.

comment
Anonym(odepsat)

Zdá se mě o otci, který mě objímá a dává mě pusu.

comment
Anonym(odepsat)

Co znamená, když se mi zdá, že umřu já i přítelkyně. Zdává se mi to často, že ve snu umřeme spolu nebo jen ona... Děkuji předem za odpověď.

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že mě chtěl někdo zabít.

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: Mě taky. Byla to moje máma a její přítel.

comment
Anonym(odepsat)

Na rozvodněné, kalné řece plavaly rakve.

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že u nás byl nějaký pán a paní a ty mě zabili. Byl to příšerný sen.

comment
Anonym(odepsat)

Mluvívat s mrtvým.

comment
Anonym(odepsat)

Jsem těhotná (8.tt) a zdálo se mi, že dítě, které čekám, je ve mě mrtvé. (to dítě bylo o dost větší, než bývá v 8.tt). Mělo úplně fialové nožičky 😞.

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: Strach z možných komplikací v těhotenství. Takové sny jsou naprosto normální :).

comment
Smrt(odepsat)

Zdálo se mi o mrtvém přítelovi mé matky, že jsem se o něj starala, když už je dávno mrtvý tři roky a na dnešek se mě o něm zdálo, že jsem se o něj starala a mluvila jsem s ním...

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý večer, ve snu jsem viděla jak mne někdo postřelil, cítila jsem kulku procházet hlavou, ale žila jsem dál...??? Děkuji za odpověď.

comment
Anonym(odepsat)

Co znamená, když se mě zdálo, že umře můj 25 letý syn... V tom jsem se probudila a vedle mě seděl 4 letý syn, který mě zemřel 2014.

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, hodně často se mi zdá o zemřelé kamarádce už pár roků a dnes do rána se mi zdálo, že jsem zemřela a i cítila jsem se mrtvá. Ze snu jsem se budila dlouho. Děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Vidět vlastní vraždu a byl u toho vlastní syn nepomohl pouze přihlížel...

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že umřel manžel a stalo se...

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: Já zase naopak mívám živé sny, úplně je prožívám ve snu... mívala jsem kdysi sen, né jednou, ale několikrát, že mi můj manžel byl nevěrnej ve snu, pokaždý byl s jinou a tak se i stalo!

comment
Anonym(odepsat)

Já potřebuju vědět, co znamená, když vám zemře brácha ve snu?

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že mě zastřelil vlastní otec, může to něco znamenat?

comment
Anonym(odepsat)

Moje maminka umřela před 4 měsíci a teď se mi zdá o jejím pohřbu... asi 2x a v jednom bylo, že se na pohřbu probudila... prosím, chtěla bych vědět co to znamená, jsem z toho taková přešlá... děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Už po druhé se mi zdálo, že mi někdo zastřelil mého tříletého syna. Ten žal v tom snu, to se ani nedá popsat. Může to něco znamenat?

comment
Anonym(odepsat)

Vídám ve snu nedávno zemřelého syna. Co to prosím znamená?

comment
Anonym(odepsat)

Bloudit temným lesem v horách.

comment
Anonym(odepsat)

Chtěla bych vědět, co značí ve snu, když se vám zdá o svatých? A také se mi zdá skoro každý den o mé mamince, která mě umřela 6. 8. tohoto roku 2019, že jí pořád něco vyčítám, že se mi dost nevěnovala a tak... zkrátka, že žárlím...

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že mi umřela maminka a pak zase obživla...

comment
Julie(odepsat)

Dobrý den, potřebovala bych pomoci pochopit tento sen.
Zdálo se mi o tom, že do panelového domu se o patro níže přistěhovala dlouholetá kamarádka. Která ještě ten den přišla na návštěvu. Při rozhovoru jsme se domluvili, že půjdeme spolu do školy (kamarádka už je tři roky ze školy). Ráno jsme vstali a potkali jsme její matku, která nás zdržela a museli jsme pospíchat. Když jsme utíkali, rozhodli jsme se to vzít přes hřbitov. Přelezli jsme plot a běželi jsme kolem kostela. Kostel začal hořet a zničeho nic byla noc. Nakonec jsme neutíkali do školy, ale utíkali jsme před něčím.

comment
Anonym(odepsat)

Stál přede mnou taťka, který již dlouhou dobu nežije.

comment
Sabuška(odepsat)

Jsem ve 32tt a zdálo se mi, že našemu malýmu přestalo být srdíčko. Co to prosím znamená?

comment
Anonym(odepsat)

Dnes se mi zdál divný sen a komplikovaný. Byla jsem tam mladší a byla tam mamka a nějaký můj divný přítel... on mě unesl a byl zlej a pak jsem mu ujela a začala jsem zvracet plno krve do umyvadla, byla jsem slabá, nemocná... pak mě zase on unesl, zas jsem mu utekla k našim, tam kde jsme kdysi bydleli a ti mi dávali dárky a starali se o mě... až hrozný sen. Co to znamená???

comment
Naty(odepsat)

Zdálo se mi o tom jak jsem svojí sestru zabila. Když jsem se ráno probudila bylo mi z toho špatně...

comment
Vlčák(odepsat)

Viděl jsem umírat vlastního psa, kdy ke mně přišel a měl rozbitou lebku. Z hlavy mu tekla krev a umřel mi v náručí...

comment
eM(odepsat)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na můj včerejší sen. Viděla jsem v něm vraždu mého partnera (11 let vztahu). Vrahovi jsem viděla do obličeje, ale neznám ho i když si myslím, že bych ho na ulici snad i poznala. Vražda se stala na pozemku sídla firmy, kterou budujeme. Vrah usekl příteli hlavu mačetou dvěma ranami. Děkuji a přeji hezký den, eM.

comment
Anonym(odepsat)

Viděla jsem ve snu umřít cizího může. Spadl z vysoké budovy na zem.