Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Škola

Přeskočit na sen
(univerzita, učňák, základní, střední, vysoká škola)
Shrnutí: Životní změna

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá o škole, nejste ve svém životě spokojeni. Potřebujete změnu např. zorganizovat si život, změnit práci, najít si nové přátelé, změnit životního partnera.

Začnete od začátku s čistým štítem. A budete se opět cítit svobodní.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Učitel ve snu

(učitelka, profesor)
Shrnutí: Čeká vás něco důležitého

Jestliže se vám ve snu zdá o učiteli, pak vás v životě čeká nějaká zkouška a jste na vážkách jestli ji zvládnete nebo ne. Všechny vaše jednání si předem rozmyslete a dělejte vše s rozvahou.


Záškoláctví ve snu

(jít za školu)
Shrnutí: Rozhodnutí

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že chodíte za školu, pak čelíte nepříjemnému rozhodnutí. Nedokážete se rozhodnout jak situaci řešit a proto před touto konfrontací utíkáte, případně odkládáte na jindy. Mezitím hledáte schůdné řešení a jakmile jej najdete, vrátí se vám ztracený klid.


Žák ve snu

(student)
Shrnutí: Nová přátelství

Jestliže se vám ve snu zdá o žácích nebo že vy sami jste žákem, čeká vás v životě nové seznámení. Bude se jednat o přítele, ve kterém najdete velmi důležitou osobu na kterou se budete moci kdykoliv obrátit a spolehnout.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)