VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Škola

(univerzita, učňák, základní, střední, vysoká škola) Shrnutí: Životní změna

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá o škole, nejste ve svém životě spokojeni. Potřebujete změnu např. zorganizovat si život, změnit práci, najít si nové přátelé, změnit životního partnera.

Začnete od začátku s čistým štítem. A budete se opět cítit svobodní.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Učitel ve snu

(učitelka, profesor) Shrnutí: Čeká vás něco důležitého

Jestliže se vám ve snu zdá o učiteli, pak vás v životě čeká nějaká zkouška a jste na vážkách, jestli ji zvládnete nebo ne. Všechna vaše jednání si předem rozmyslete a dělejte vše s rozvahou.


Záškoláctví ve snu

Shrnutí: Rozhodnutí

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že chodíte za školu, pak čelíte nepříjemnému rozhodnutí. Nedokážete se rozhodnout, jak situaci řešit a proto před touto konfrontací utíkáte, případně odkládáte na jindy. Mezitím hledáte schůdné řešení a hned jakmile jej najdete, vrátí se vám dříve ztracený klid.


Žák ve snu

(student) Shrnutí: Nová přátelství

Jestliže se vám ve snu zdá o žácích nebo že vy sami jste žákem, čeká vás v životě nové seznámení. Bude se jednat o přítele, ve kterém najdete velmi důležitou osobu, na kterou se budete moci kdykoliv obrátit a spolehnout.