VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Sex

(koitus, coitus, kopulace, milování, soulož) Shrnutí: Jste bezstarostní, plni pozitivní energie

Výklad snu: Sny o sexuálních praktikách bývají zpravidla příjemné a odráží především vaši náladu nebo i případně partnerský vztah. Celkově ale odráží vaše psychické rozpoložení. Důležité je hlavně to, o kom se vám sen zdál a v jaké situaci jste se během snu ocitali. Tyto indicie můžou vypovídat o vašich myšlenkách nebo nedávných prožitých situacích.

Související výklady — penis.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Hledání místa na sex ve snu

Shrnutí: Máte s partnerem nevyřešený problém

Přepadají vás ve snu chutě na sex a marně hledáte útulné místo nebo je stále někdo poblíž, kdo vám tyto hrátky znemožňuje? Pokud jste již ve vztahu, tak tyto sny značí nějaký váš partnerský problém. Zřejmě máte problém nebo pochybnosti, o kterých s nikým nechcete mluvit a tíží vás.

Pokud ve vztahu nejste, pak tyto pochybnosti vyplývají z vaší podstaty. Nevěříte sami sobě. Máte strach se vázat a bojíte se udělat první kroky směrem ke vztahu.


Masturbace ve snu

(onanovat, onanie) Shrnutí: Hledáte uznání

Cítíte se sebejistě a plni sil (energie). Může jít o oblast vašeho profesního života, kde se cítíte jako ryba ve vodě a stejně tak chcete, aby to bylo na vás vidět. Chcete druhé poučovat, předvést, že toho hodně umíte a jste tak nedílnou součástí pracovního soukolí.


Nevěra ve snu

(podvádění, zahýbání) Shrnutí: Partnerská nejistota

V poslední době si s partnerem či partnerkou dvakrát moc nerozumíte a to vám vnukává myšlenku, že byste se někde a s někým mohli cítit lépe. Že by tu mohl být někdo, s kým byste si rozuměli a názorově se shodovali.


Orální sex ve snu

(orál, kouření, blowjob) Shrnutí: Nemravné myšlení

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že uspokojujete partnera orálně a nebo on vás, značí to, že máte ve své blízkosti nemravného člověka, který se snaží svojí nemravností ovlivnit i vás.


Předehra ve snu

(mazlení, petting) Shrnutí: Touha po něčem

Představa sexuální předehry (mazlení), která ve finále nevede ke styku poukazuje na některé vaše životní touhy, které ovšem nechcete nebo bojíte se uskutečnit. Bojíte se udělat ten další krok ze strachu z možného nezdaru, selhání.


Přistižení při sexu ve snu

Shrnutí: Někdo vám kazí radost

Někdo nebo něco blízkého vašemu životu vás neustálé sleduje a kazí vaše plány. Jsou to vnější vlivy, které vás nepřímo ovlivňují. Nedokážete si naplno užívat a radovat ze svého života, protože stále na něco myslíte, co vám tyto chvíle kazí.


Sex na jednu noc ve snu

Shrnutí: Žijete jen pro dnešní den

Váš život plyne jako voda. Pozitivní situace přicházejí a také odcházejí, aniž byste je nějak registrovali. Nedokážete se z těchto životních příhod radovat a vychutnávat si je. Ihned je házíte za hlavu a neustále se snažíte utíkat někam kupředu. Něco vás motivuje.


Sex na veřejnosti ve snu

(veřejný sex) Shrnutí: Otevíráte se svému okolí

Symbolicky poukazuje na to, že se svěřujete okolí se svými problémy a životními zkušenostmi. Nemusí to být nutně otevírání se svým kamarádům, ale např. i v partnerském vztahu, kde se plně oddáváte svému partnerovi a tedy nemáte žádné tajnosti.


Sex s celebritou ve snu

Shrnutí: Radost z úspěchů druhých

Pokud se vám zdá například o nějaké známé osobnosti, znamená to, že máte radost z toho, že se jí vede dobře, že vede úspěšný profesní (osobní) život nebo např. i to, že se máte setkat (koncert,...). To vše pro vás představuje potěšení. Taková osobnost je vaším vysněným idolem.


Svádění ve snu

Shrnutí: Rádi děláte druhé šťastnými

Libujete si ve slasti, umíte se radovat a užívat života. Rádi děláte druhým radost a uspokojujete tak jejich tužby a přání. Dělá vás to šťastnými. Cítíte náklonnost ke svým blízkým.

Pokud se vám zdá o svádění svého vlastního partnera, může to být v důsledku dlouhého odloučení a stestku. Může to být v důsledku pracovního odloučení nebo nedostatku společného času.


Znásilnění ve snu

Shrnutí: Konfrontace s těžkým životním problémem

Znásilnění ve snu ve většině případů symbolizuje pocity bezmoci, zděšení, strachu a i selhání. Čelíte těžkým životním životním situacím, před kterými si přijdete nicotní. Bezmocní. Máte pocit, že jakákoliv snaha postavit se danému problému bude marný boj.

Může se stejně tak jednat i o nějakou starou nevyřešenou událost, která se vám ve snu tímto způsobem připomíná, abyste ji konečně dořešili.


comment
Anonym(odepsat)

Ve snu mi někdo osahával prsa, zadek, boky a já jsem začala hlasitě křičet a plakat až mi tekly slzy a v tom jsem se probudila a zjistila, že skutečně křičím a pláču...

comment
Anonym(odepsat)

Ve snu se mi zdá, jak se vkradu do baráku sousedky, vylezu po schodech, vlezu ji do pokoje a ve spánku ji znásilním morbidním způsobem, když jsem hotov, vlezu do pokoje jejího dvojčete, pak se většinou probudím.