Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Sebevražda

(sebevraždy)
Shrnutí: Pochybnosti o vlastních dovednostech

Výklad snu: Sebevraždy ve snech reflektují pochybnosti o vlastních dovednostech nebo nedůvěru ve vlastní úspěch. Pravděpodobně jste v nedávné době čelili selhání v jedné z některých otázek, kterou sami pro sebe považujete za velmi důležitou. Případně máte obavy z možného selhání.

Drobné zaškobrtnutí bitvu neprohrává, pozitivní myšlení vytváří nové příležitosti.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Přihlížet sebevraždě ve snu

Shrnutí: Nesouhlasíte s navrhovaným řešením

Pokud se vám zdá o tom, jak přihlížíte páchané sebevraždě (matky, sestry, přátel,...), pak takový sen poukazuje na fakt, že někdo z vašich blízkých přátel nebo rodiny (na kom vám velice záleží) se podvoluje některému z problémů a řeší jej takovým způsobem, který se vám vůbec nezamlouvá.

Možná jste pro své návrhy volili špatná slova, zkuste je navrhnout znovu, jinak a lépe.


Spáchat sebevraždu ve snu

(páchat sebevraždu, zabít se, zavraždit se)
Shrnutí: Podvolujete se toku událostí

Pokud se ve snu vidíte, jak pácháte sebevraždu, pak to poukazuje na smíření se s nějakou situací, která není po vaší vůli, ale zřejmě nevíte, jak správně reagovat a vyřešit vyvstalou otázku. Rodina, partneři či přátelé jsou vždy dobrou oporou a pomohou překlenout některé z životních etap.

Pakliže ve snu zatím jen pouze pomýšlíte na sebevraždu, pak stále přehodnocujete situaci. Jak již bylo napsáno u hesla [sebevražda], důležité je pozitivní myšlení. S pozitivním myšlením naleznete i možná dosud neviděný, pozitivní směr a nové možnosti.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)