VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Sebevražda

Shrnutí: Pochybnosti o vlastních dovednostech

Výklad snu: Sebevraždy ve snech reflektují pochybnosti o vlastních dovednostech nebo nedůvěru ve vlastní úspěch. Pravděpodobně jste v nedávné době čelili selhání v jedné z některých otázek, kterou sami pro sebe považujete za velmi důležitou. Případně máte obavy z možného selhání.

Drobné zaškobrtnutí bitvu neprohrává, pozitivní myšlení vytváří nové příležitosti.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Přihlížet sebevraždě ve snu

Shrnutí: Nesouhlasíte s navrhovaným řešením

Pokud se vám zdá o tom, jak přihlížíte páchané sebevraždě (matky, sestry, přátel,...), pak takový sen poukazuje na fakt, že někdo z vašich blízkých přátel nebo rodiny (na kom vám velice záleží) se podvoluje některému z problémů a řeší jej takovým způsobem, který se vám vůbec nezamlouvá.

Možná jste pro své návrhy volili špatná slova, zkuste je navrhnout znovu, jinak a lépe.


Spáchat sebevraždu ve snu

(páchat sebevraždu, zabít se, zavraždit se) Shrnutí: Podvolujete se toku událostí

Pokud se ve snu vidíte, jak pácháte sebevraždu, pak to poukazuje na smíření se s nějakou situací, která není po vaší vůli, ale zřejmě nevíte, jak správně reagovat a vyřešit nastalou otázku. Rodina, partneři či přátelé jsou vždy dobrou oporou a pomohou překlenout některé z životních etap.

Pakliže ve snu zatím jen pouze pomýšlíte na sebevraždu, pak stále přehodnocujete situaci. Jak již bylo napsáno u hesla [sebevražda], důležité je pozitivní myšlení. S pozitivním myšlením naleznete i možná dosud neviděný, pozitivní směr a nové možnosti.


comment
Anonym(odepsat)

Měla jsem sen v kterém jsem si držela pistol u hlavy, ale když jsem zmáčkla spoušť tak jsem minula. Co to znamená?

forum
MZ(odepsat)

@Anonym: Čistě logicky bych v tom viděl, že jste si sebevraždu ve snu podvědomě rozmyslela, a rozhodla to nezahodit, možná si uvědomila že je pro co žít. Na poslední jste tak instinktivně couvla, zafungoval pud sebezáchovy.

MZ

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že jsem kvůli strachu z nějaké ženské, která stála za balkonovými dveřmi, skočila z balkónu, nevíte, co by to mohlo znamenat?