Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Ryba

Přeskočit na sen
(ryby, pstruh, štika, kapr, sumec, velryba)
Shrnutí: Problémy

Výklad snu: Plovoucí ryby ve snu symbolizují některé konkrétní problémy, které se vás přímo dotýkají. Voda symbolizuje moře problémů, ale každá jedna ryba jeden konkrétní. Jsou to problémy, které jsou právě teď součástí vašeho života. Velikost a typ ryby může souviset se závažností a velikostí daného problému. Dravé ryby mohou představovat "zákeřné" a nebezpečné životní situace.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Chytat ryby ve snu

(rybařit)
Shrnutí: Řešíte nepříjemnosti jednu po druhé

Pokud se vám zdálo o tom, že chytáte ryby, tedy rybaříte a rybaření si užíváte. Rybaříte sám nebo se svými přáteli, rodinou, pak to znamená, že jste se pustili do řešení starých problémů, které mohly vyplout napovrch (ale také zatím nemusely). Situaci řešíte systematicky pěkně jeden problém po druhém (od těch nejzásadnějších)


Jíst rybu ve snu

(sníst rybu)
Shrnutí: Překonávat problémy

Jedení ryb napovídá o překonávání jistých problémů. Problémy, které se vás právě teď týkají a kterých si jste vědomi - ty právě řešíte a získáváte nad nimi kontrolu. Tyto problémy vás delší dobu strašily, ale už nebudou. Úspěšně jste je přemohli.


Létající ryba ve snu

(okřídlené ryby)
Shrnutí: Problém je mimo vaše chápání

Sny, kde létáte, patří k jedněm z nejpříjemnějších snů, které představují pozitivní změny ve vašem životě. Okřídlená ryba ale naopak představuje problém, který zpovzdálí sledujete a nedokáže uchopit. Je nad vaše chápání a nevíte, jak ho tedy budete řešit.


Mluvící ryba ve snu

Shrnutí: Něco přehlížíte

Mluvící ryba ve snu symbolizuje konkrétní problém, který se vás dotýká a vůči kterému jste hluší. Snaží se na sebe upoutat pozornost a vy jej neustále přehlížíte, ať už záměrně nebo ne. Zkuste se zamyslet a otevřít oči, jistě ho objevíte, protože dříve nebo později budete konfrontování. Nejde tomu utéct.


Mrtvá ryba ve snu

(mrtvé ryby, zdechlá ryba)
Shrnutí: Překonali jste daný problém

Představuje problém, který se stal minulostí. Který se za záhadných okolností sám vyřešil bez vašeho přičinění. Takovým problémem se již nemusíte dále zatěžovat a můžete se věnovat jiným důležitým starostem.


Stříbrná rybka ve snu

Shrnutí: Dojde k napravení křivd, ale následky přetrvají

Stříbrnou rybku ve snu lze vykládat podobně, jako kdyby se vám zdálo o rybce zlaté, ale s tím rozdílem, že namísto úplného vyřešení nepříznivé situace dojde pouze k její nápravě. To znamená, že následky budou stále znatelné, vyřeší se pouze příčina.


Zlatá rybka ve snu

Shrnutí: Dojde k napravení starých křivd

Zlatá rybka, která se vám snaží splnit jakákoliv přání, poukazuje na to, že se vám s cizí pomocí podaří vyřešit nepříznivou životní situaci. Půjde o takovou událost, která vás v poslední době nejvíce zasáhla. Pomocnou ruku vám podá rodina nebo blízcí přátelé.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)