Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Ruka

Přeskočit na sen
(ruce)
Shrnutí: Schopnosti a dovednosti

Výklad snu: Vaše ruce symbolizují určité schopnosti a zkušenosti, kterými disponujete. Můžeme hovořit i o vašem talentu. Např. schopnost krásně malovat, zpívat, hrát či cokoliv jiného. Ruce představují vaše talentové (umělecké) oblasti života.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Amputace ve snu

(ztráta ruky)
Shrnutí: Ztráta jistých schopností

Sen, ve kterém nemáte jednu z rukou (nebo nemáte rovnou obě ruce), vám říká, že nemáte dispozice k tomu, co děláte nebo byste chtěli dělat. Ruce totiž představují talentové oblasti vašeho života, jejich ztráta tedy předznamenává selhání v těchto oblastech života.

Zatímco si myslíte (možná si nalháváte), že na to máte, fyzické dispozice vám nedovolí dělat to, co byste si přáli.


Držet se za ruce ve snu

Shrnutí: Partnerství, důvěra

Předpovídá silný a důvěrný vztah. Držení se za ruce poukazuje na silné pouto, které mezi vámi a vaším partnerem bude (a nebo je) vybudováno. Značí upřímnost, lásku, spokojenost a důvěru mezi partnery.


Mýt ruce ve snu

(omývat ruce)
Shrnutí: Zbavovat se zodpovědnosti

Znamená to, že se snažíte od některého problému držet dále. Distancujete se od něj a nechcete za něj přijímat zodpovědnost a také následky. Daný problém sledujete zpovzdálí a vyhýbáte se tedy přímé konfrontaci.


Pořezání ve snu

(říznutí, spálení, říznout, spálit)
Shrnutí: Zklamání z neúspěchu

Na vlastní kůži jste v nedávné době zažili zklamání. Neúspěch v tom, co děláte, v čem si myslíte, že jste dobří. Např. malíř, který maloval obrazy a měl pocit, že je v daném oboru dobrým malířem, uspořádal aukci, ale nikdo jeho obrazy nakonec nechtěl. To tím neúspěchem.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)