Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Římsa

Přeskočit na sen
(kraj římsy, okraj římsy)
Shrnutí: Velké rozhodnutí

Výklad snu: Postávání na okraji římsy a pohled do propasti pod sebou poukazuje na to, že právě teď se nacházíte na pokraji nějakého velkého rozhodnutí. Čelíte přímé konfrontaci něčeho nebo někoho s čím se musíte vypořádat. Musíte se rozhodnout.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Pád z římsy ve snu

(pád z útesu)
Shrnutí: Rozhodnutí proti své vůli

Pokud se vám zdálo, že jste kráčeli po nějaké římse a někdo vás shodil (stejně tak pokud vás někdo shodil z útesu), tak to znamená, že vás někdo nebo něco zahnalo do kouta a museli jste se rozhodnout pod nátlakem proti své vůli. V danou chvíli to pro vás bylo jediné možné východisko.


Skok z římsy ve snu

(spadnutí z římsy, skok z útesu, pád z římsy)
Shrnutí: Rozhodnutí z vlastní vůle

To znamená, že jste se rozhodli. Měli jste na výběr a rozhodli jste se zachovat tak, jak jste si mysleli, že bude pro vás nejpřijatelnější řešení. Rozhodli jste se sami za sebe - z vlastní vůle. Opakem tohoto výkladu snu je pokud by došlo k násilnému strhnutí z římsy jako např. [pád z římsy].


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)