VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Řeka

(potok, stroužka) Shrnutí: Problémy se vám vyhýbají

Výklad snu: Pokud se vám ve snu zdá, že se díváte na řeku z povzdálí, tak to symbolizuje to, že se vám problémy vyhýbají. Máte štěstí v tom, že víte, kdy se máte do případného sporu vložit a kdy ho naopak jen nečinně sledovat a vyčkat si na správný moment.

Související výklady — voda, moře.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Brodit se řekou ve snu

Shrnutí: Problémy vás stahují k zemi

Tyto sny bývají velice nepříjemné, protože jste vrženi do těžké situace, ze které máte pocit, že není úniku. Přeneseně se jedná o dlouhotrvající problémy, které vás dlouhodobě sužují a stahují ke dnu. Jediné východisko je postavit se jim čelem a jednou pro vždy vyřešit.


Plavat v řece ve snu

Shrnutí: Nebojíte se problémových situací

Pokud se vám ve snu zdálo, že se neohroženě vrháte do chladné řeky, znamená to, že tu před vámi je nebo v nedávné době byl problém, kterému jste museli čelit. Avšak vůbec jste se ho nezalekli a ihned, aniž byste řešili jeho následky, jste jej začali řešit nebo právě teď budete.


Topit se v řece ve snu

(tonout, topit se) Shrnutí: Přerůstající problémy v depresi

Tyto sny jsou extrémně nepříjemné. Nejen že vás dlouhodobě sužovaly nepříjemné problémy, ale ony vám přerostly přes hlavu. Problémy se kupí jeden na druhého a vy si připadáte naprosto bezmocní. Nebojte se ale, protože všechny tyto problémy zmizí, jakmile začnete řešit dané problémy hezky jeden po druhém. S každým takovým vyřešeným problémem se budete cítit mnohem volněji a lépe.