Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Rádio

Přeskočit na sen
(rádia, kazeťák, gramofon, hifivěž, hifi, hi-fi)
Shrnutí: Nasloucháte někomu

Výklad snu: Rádio ve snu představuje sdělovací prostředek, který vám napovídá, co máte dělat. Nasloucháte mu a podle toho konáte. Ve skutečném životě se může jednat o nějakou autoritu, které nechcete (nebo nemůžete) vzdorovat a plníte její rozkazy. Například šéf v práci, který vám říká co, kdy a jak máte provádět.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Poslouchání hudby ve snu

(hudba, muzika)
Shrnutí: Slepá důvěra

Slepě důvěřujete druhým. Plníte jejich rozkazy bez rozmyslu. Možná právě proto nechcete být vůdčí osobností. Nechcete si razit vlastní cestu, spálit se a proto nasloucháte radám ostatních. Jdete v jejich šlépějích. Snažíte se nevyčuhovat z davu, abyste se nepopálili.


Vypnutí rádia ve snu

(vypnutí hudby)
Shrnutí: Vzpíráte se autoritám

Pokud se vám zdálo, jak ve snu vypínáte rádio, znamená to, že máte již dost toho, jak s vámi někdo manipuluje a říká, co máte dělat. Typickým příkladem je váš nadřízený, kterého již nechcete dále poslouchat a stavíte se proti zaběhlým pravidlům.


Zapnutí rádia ve snu

(puštění rádia, puštění hudby)
Shrnutí: Začleňujete se do davu

Zapínání rádia ve snu symbolizuje jakousi rezignaci. Chcete mít nad sebou autoritu, která bude řídit vaše kroky a která vám našeptává co, kdy, kde a jak máte provádět. Opakem bude vypínání rádia, které naleznete o kousek níže.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)