VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Ptáci

Shrnutí: Předzvěst událostí

Výklad snu: Ptáci ve snu znamenají nějakou příchozí událost. O jaký druh události se bude jednat značí jednotlivé druhy ptáků.

Související výklady — papoušek.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Čáp ve snu

Shrnutí: Posel dobrých zpráv

Jestliže ve snu vidíte čápa, znamená to, že se dozvíte něco, co vás velmi potěší. Bude se jednat o nějakou radostnou událost jako je například svatba nebo zásnuby.


Datel ve snu

Shrnutí: Posel špatných zpráv

Jestliže se vám snu zdá o datlovi, tak se vám nestane v blízké době nic dobrého. Je možné, že onemocníte nebo se dozvíte velmi znepokojující zprávy od svých blízkých.


Havran ve snu

(vrána, kos) Shrnutí: Dlouhé studium

To, že se vám ve snu zdá o černém havranovi znamená, že budete věčný student. Studijní léta si budete chtít co nejvíce prodloužit, protože vám vyhovuje bohémský život studenta.


Holub ve snu

(holubník, holubi) Shrnutí: Radostné časy

Jestliže se vám ve vašem snu zdá o holubovi, symbolizuje to to, že vás čeká velmi příjemné období. Zažijete spoustu radostných chvilek, na které budete velmi dlouho vzpomínat.


Jestřáb ve snu

Shrnutí: Důstojnost

Pakliže se ve snu cítíte býti jestřábem nebo ho vidíte letět, značí to, že si vás jako osobu vaši přátelé velmi cení. Kvůli znalostem a prožitým zkušenostem a toho, jak se umíte se životem porvat. Ve stáří budete na okolí působit hrdým dojmem.


Kachna ve snu

(kačena) Shrnutí: Životní událost

Kachna ve vašem snu značí velkou životní událost. Může se jednat buď o dokončení studií nebo můžete najít životního partnera. V každém případě to pro vás bude důležitá životní událost.


Krakvec ve snu

Shrnutí: Špatná znamení

Stejně jako [vrány] jsou poslové špatných zpráv, stejně tak jsou to i krkavci. Zvěstují špatné noviny a tudíž musíte být na pozoru, co se kolem vás děje.


Sova ve snu

(výr) Shrnutí: Noční povolání

Pakliže se vám ve snu zdá, že vidíte sovu, znamená to, že změníte povolání. Budete pracovat večer. Je možné, že budete pracovat v nějaké hospodě nebo nočním baru.


Straka ve snu

Shrnutí: Přivlastnění si cizí věci

Straka ve snu znamená, že si přivlastníte něco, co vám nepatří. Může se jednat buď o cizí věc nebo i o myšlenku či nápad.


Špaček ve snu

Shrnutí: Rozvaha

Pakliže se vám ve snu zdá o špačcích, znamená to, že jste velmi roztržití a nestálí. Chtělo by to se nad sebou zamyslet a více rozvážně uvažovat. S rozvahou a dobrým nadhledem dále dojdete.


Vrána ve snu

Shrnutí: Nepříjemnosti

Vrány bývají spojovány se špatnými znameními. Vrána symbolizuje příchod nečekané události nebo nějakou přetrvávající obtíž.
comment
Marie(odepsat)

Už delší dobu se mi zdá o různých ptácích, nedovedu je určit, pokaždé o jiných, vzbudím se a nevím souvislost, ale nemám z toho dobrý pocit, když venčím psa, jdu do práce, pořád všude potkávám ptáky, hlavně na trávě, takové ty obyčejné hnědé, asi vrabci, špačci a kosáky... Dnes se mi zdála úplně hrůza, kdy jsem ve velikých vejcích po rozklepnutí v bláně viděla nevylíhnutá veliká kuřata, nebo ptáky se žlutým peřím na zadní části těla, pak se objevil z vejce bezruký, něco jak králík, zajíc s malými uši a mluvil, volal něco do nebe: "Prosím, příjď...". A to něco bylo nějaké děsivé jméno, nepamatuji se, ale bylo mi z toho zle a chtěla jsem ho nechat zabít... už nevím, co mám dělat, kde hledat, prosím poraďte :(

comment
Milena(odepsat)

Viděla jsem ve snu pána jak mu na ruce sedí velký pták (orel - sokol)? Pán vytrhne pírko a to mi podává do dlaně - sen byl tak živý, že jsem cítila to pírko na své dlani! Moc prosím někoho, kdo by mi vysvětlil co tento sen znamená. Děkuji Milena.

forum
Tomáš(odepsat)

@Milena: Paní Mileno, to je krásný sen. Mám pocit, jakoby pírko Vám podávané do dlaně symbolizovalo svobodu Vašeho ducha... a možná i potvrzovalo správnost Vaší cesty, Vašeho svobodného rozhodnutí. Přeji Vám štěstí, vše dobré a aby jste se vždy byla schopna řídit se srdcem, intuicí a rozumem. Tomáš.

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, co znamená, když mě ve snu tři dravci orli klovali do zad, zakousli se a drželi, musel jsem bolest vydržet. Děkuji za odpověď.

forum
Tomáš(odepsat)

@Anonym: Dobrý den, trochu mi to připomíná archetyp Prométhea... jakoby se jednalo o druh životní zkoušky, něco trýznivého, co musím vydržet, vypadá to dokonce, jakoby se o Vás rvali - možná tentokrát, ale tito tři - Ego, Rozum a Srdce... zároveň, zbytek si doplníte sám. Tomáš.

comment
Zdena(odepsat)

Dobrý večer, stojím na břehu, někde výš než na pláži a před sebou vidím v moři útes nebo ostrov a najednou cítím jak mi něco prohrabává vlasy, otočím se a za mnou je veliký pták, nedokážu určit co za druh dravce to byl, je ke mě hodný nechá se hladit a vše je moc příjemné. Dokonce cítím i jemnost jeho peří. Ohlédnu se zpět na ten útvar v moři a pták odlétá k ostrovu, ještě se otočí mým směrem a odletí... pak se probudím. Přemýšlím co to znamená. Děkuji za odpověď. Zdena.

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, jak přiletělo velké hejno ptáků, už ani nevím, co to bylo za ptáky. Najednou přiletěl havran a jednoho ptáka popadl. Já se snažila ptáka zachránit, ale havran vzlétl i s ptákem v zobáku. Potom jsem šla cestou a najednou z oblaků spadla na zem přede mnou jen hlava toho ptáka. Co to znamená?