Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Ptáci

Přeskočit na sen
(pták, ptáčci, ptáček, ptáče, ptáčátko)
Shrnutí: Předzvěst událostí

Výklad snu: Ptáci ve snu znamenají nějakou příchozí událost. O jaký druh události se bude jednat značí jednotliví ptáci.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Čáp ve snu

(čápi)
Shrnutí: Posel dobrých zpráv

Jestliže ve snu vidíte čápa znamená to, že se dozvíte něco, co vás velmi potěší. Bude se jednat o nějakou radostnou událost. Např. svatba nebo zásnuby.


Datel ve snu

(datlové, datli)
Shrnutí: Posel špatných zpráv

Jestliže se vám snu zdá o datlovi nestane se vám v blízké době nic dobrého. Je možné, že onemocníte nebo se dozvíte velmi znepokojující zprávy od svých blízkých.


Havran ve snu

(havrani)
Shrnutí: Dlouhé studium

To, že se vám ve snu zdá o černém havranovi znamená, že budete věčný student. Studijní léta si budete chtít, co nejvíce prodloužit, protože vám vyhovuje uvolněný život studenta.


Holub ve snu

(holubník, holubi)
Shrnutí: Radostné časy

Jestliže se vám ve vašem snu zdá o holubovi, symbolizuje to to, že vás čeká velmi příjemné období. Zažijete spoustu radostných chvilek, na které budete velmi dlouho vzpomínat.


Jestřáb ve snu

(jestřábi)
Shrnutí: Důstojnost

Pakliže se ve snu cítíte býti jestřábem nebo ho vidíte letět značí to, že si vás jako osoby ve stáří budou všichni cenit. Celý život budete slušný a vznešený člověk.


Kachna ve snu

(kachny, kačena, kačeny, kačenka)
Shrnutí: Životní událost

Kachna ve vašem snu značí velkou životní událost. Může se jednat buď o dokončení studií nebo můžete najít životního partnera. každopádně to pro vás bude životní událost.


Krakvec ve snu

(krkavci)
Shrnutí: Špatná znamení

Stejně jako [vrány] jsou posly špatných zpráv, stejně tak jsou to i krkavci. Zvěstují špatné noviny a tudíž musíte být na pozoru, co se kolem vás děje.


Sova ve snu

(sovy, výr)
Shrnutí: Noční povolání

Pakliže se vám ve snu zdá, že vidíte sovu znamená to, že změníte povolání. Budete pracovat večer. Je možné, že budete pracovat v nějaké hospodě nebo nočním baru.


Straka ve snu

(straky)
Shrnutí: Přivlastnění si cizí věci

Straka ve snu znamená, že si přivlastníte něco, co vám nepatří. Může se jednat buď o cizí věc nebo i o myšlenku nebo nápad.


Špaček ve snu

(špačci)
Shrnutí: Rozvaha

Pakliže se vám ve snu zdá o špačkovi znamená to, že jste velmi roztržití a nestálí. Chtělo by to se nad sebou zamyslet a více rozvážně uvažovat. S rozvahou a dobrým nadhledem déle dojdete.


Vrána ve snu

(vrány)
Shrnutí: Nepříjemnosti

Vrány bývají spojovány se špatnými znameními. Vrána symbolizuje příchod nečekané události nebo nějakou přetrvávající obtíž.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)