Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Prsa

(prs, prso, poprsí)
Shrnutí: Touha

Výklad snu: Prsa ve snu představují přeneseně nějaké touhy, představy, pro daného člověka. V závislosti na velikosti poprsí lze vykládat tyto touhy různými způsoby. Viz níže.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Kojit ve snu

Shrnutí: Někdo vás potřebuje

Pakliže se vám ve snu zdálo, že kojíte své dítě, může to znamenat, že je tu ve vašem životě někdo, kdo vás potřebuje a kdo bez vás nemůže existovat. Nemusí se nutně jednat o děti, může se třeba jednat o vašeho životního partnera, který ve vás vidí silnou osobnost a oporu zároveň.


Mála prsa ve snu

Shrnutí: Nízké sebevědomí

Pakliže se vám ve snu zdá o malých prsou a je vám to nepříjemné, může to představovat strach a obavy z nějaké situace, které čelíte. Stejně tak nízké sebevědomí a věčné obavy z toho, že můžete selhat.

A právě naopak, pokud se vám takový sen jeví jako příjemný, tak to poukazuje na zdravé sebevědomí a to, že se cítíte být nad věcí. Na věci pohlížíte z ptačí perspektivy a spoustu nepříjemností si vůbec nepřipouštíte, protože se vás stejně tak ani netýkají.


Velká prsa ve snu

Shrnutí: Silné touhy

Pokud se vám ve snech zdá o velkých prsou, představuje to nějaké opravdu velmi silné představy a touhy, které byste rádi prožili a je pro vás velmi těžké takovým situacím nepodléhat. Sny a touhy vás ovládají.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)