Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Pronásledování

Přeskočit na sen
(stíhat, sledovat, stalkovat, stalking)
Shrnutí: Stydlivost

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste někým pronásledováni, pak to symbolizuje stydlivost, kterou v sobě ukrýváte. Vždy, když jste ve společnosti lidí, snažíte se sedět někde v koutku a nebýt moc na očích. Seberte ale trošku odvahy a překonejte svoji stydlivost, poté se vám naskytnou příležitosti, o kterých se vám ani nezdálo.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Být zatčen ve snu

(zajat, zajetí, vězněn, věznení)
Shrnutí: Blíží se loučení

Jestliže se vám zdá o tom, že jste uvězněni, znamená to, že vás čeká loučení s někým na kom vám hodně záleží. Nemějte strach, protože nepůjde o smrt, bude se jednat o odjezd do zahraničí.


Pronásledovat někoho ve snu

(slídit)
Shrnutí: Pokora

Váš sen o tom, že někoho pronásledujete poukazuje na to, že jste až moc sebejistí. Věříte si, že všechno zvládnete a ve všem jste nejlepší. Chtělo by to trošku pokory a dát prostor i ostatním ve vašem okolí, aby dokázali projevit své talenty.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)